• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ostatnie pożegnanie Dorotki ze Świata Modeli Rybnik [*]

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#1
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami.
Z ogromnym bólem przyjąłem wiadomość o śmierci Pani Dorotki.
Rysiowi i bliskim przekazuję wyrazy współczucia.


Z wielkim smutkiem i żalem Wam forumowicze muszę donieść, że odeszła od nas pani Dorotka z Świata Modeli z Rybnika.
Msza żałobna rozpocznie się w Piątek 13-go października o godz. 8.30 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czerwionce - Leszczyny.
 
Z
#3
To bardzo smutna wiadomość. Pani Dorotka zawsze z uśmiechem...
Wiem, że 8.30 rano w piątek to dla wielu z Was nieosiągalne by uczestniczyć w pożegnaniu Dorotki dla tego wraz z Elvisem będziemy jako "delegacja" modelarzy.
Jeśli ktoś chce i może dołączyć proszę o pw - zintegrujemy się.
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#4
Wyrazy szczerego współczucia dla Pana Rysia i rodziny.
Pani Dorotka była jedną z tych osób, dla których warto było jeździć na targi, usiąść wieczorem przy piwku i gadać w super atmosferze o rzeczach ważnych, oraz o tych bez większego znaczenia.
Smutek człowieka ogarnia, czytając taką informację.
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
509 41 1
#15
Z wielką przykrością dowiedziałem się o śmierci Pani Dorotki.
Pani Dorotka była wspaniałą, zawsze uśmiechniętą, pełną życzliwości i serdeczności osobą.
Bardzo trudno zaakceptować fakt, że nie ma jej już wśród nas.
Panie Ryśku, proszę przyjąć wyrazy najszczerszego współczucia dla Najbliższych i całej Rodziny.