• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Osobówki Maxeus'a

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.868 386 20
#21
Świetnie zrobiłeś ten model. Gratuluję pomysłu i wykonania. Kapitalny pomysł z dołożeniem figurek. (y) Teraz jeszcze rejestracje i w drogę.
 
OP
OP
Maxeus

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#22
Dzięki Maćku.
Z tym modelem to tak troszkę dziwnie wyszło, bo zleceniodawca nie miał pomysłu i zdał się całkowicie na mnie, a ja do końca nie byłem pewien, czy mój pomysł się spodoba, ale jednak :)
Pomalowane wnętrze, figurki, chlapacze, klepane błotniki :p wydech z kurzą łapką ... brudzing, chyba wystarczy.
Ze wszystkiego tablice najprościej zamontować, więc pozostawiłem to już właścicielowi :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.868 386 20
#26
ale to jeszcze nie czas na pokazywanie :)
Czas na pokazywanie zawsze jest dobry. Kiedy jak nie teraz... Pamiętaj taką starą maksymę: "Nie myśl o wczoraj, bo to minęło i się nie wróci, nie myśl co będzie jutro, bo może nie nadejść, żyj dziś, tu i teraz..."
Także jak masz jakieś modele, to zakładaj temat w dziale "Nasze kolekcje" i pokazuj. :)
 
OP
OP
Maxeus

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#27
Czas na pokazywanie zawsze jest dobry. Kiedy jak nie teraz... Pamiętaj taką starą maksymę: "Nie myśl o wczoraj, bo to minęło i się nie wróci, nie myśl co będzie jutro, bo może nie nadejść, żyj dziś, tu i teraz..."
Także jak masz jakieś modele, to zakładaj temat w dziale "Nasze kolekcje" i pokazuj. :)
Jestem na etapie początkującego kolekcjonera, gdyż swego czasu chcąc powiększyć swoje włości kilka ładnych arów, sprzedałem wiele modeli samochodów, kolejowych i instrumenty muzyczne.
Obiecuję, że jak coś będzie, to pokażę bez względu na to czy cudne, czy paskudne :)
Najważniejsze, że nie porzuciłem hobby i kości zostały rzucone :)
Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam :)