• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ODSZEDŁ JEDEN Z NAS!

RafałM

Znany użytkownik
Reakcje
23 3 0
#1
Z przykrością informuję, że w dniu 09.09.2013 odszedł nasz kolega i przyjaciel a także miłośnik kolei małych i dużych
Andrzej Frąckowiak.(PKMK)
Pogrzeb Andrzeja, odbędzie się w czwartek 12.09.2013 o godzinie 12.00 na cmentarzu Miłostowo w Poznaniu
( od strony ul. Warszawskiej)

Przepraszam, jeżeli temat jest nie w tym dziale.
 

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.925 5 0
#3
Smutna wiadomość. Znałem Andrzeja i kilka razy mieliśmy okazję rozmawiać na tematy modelarskie. Ceniłem jego dokonania. Mam nadzieję, że na "górze" znajdzie swoje miejsce [*]
 

luc1979

Znany użytkownik
Reakcje
263 0 0
#6
Cześć jego pamięci...był wybitnym modelarzem kolejowym i tramwajowym. Co roku, podczas Salonu Hobby zachwycałem się wykonanymi przez niego modelami eksponowanymi na stoisku poznańskiego klubu...
 
Reakcje
5 0 0
#10
Świeć Panie nad jego Duszą

Co za tydzień...to już 4 info o śmierci osoby z kręgu zainteresowań lub znajomych...dzisiaj byłem na pogrzebie po nagłej śmierci ojca mojego najlepszego Przyjaciela:(
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#11
Wprawdzie nie znałem pana Andrzeja, ale też przyłączam się do wyrazów współczucia dla rodziny i przyjaciół zmarłego.
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#15
Co roku, podczas Salonu Hobby zachwycałem się wykonanymi przez niego modelami eksponowanymi na stoisku poznańskiego klubu...
Że tak spytam, bo nie kojarzę. Czy to ten starszy Pan, który w kilku gablotach, za szybami prezentował całą masę modeli w H0 lokomotyw elektrycznych, spalinowych, zespołów trakcyjnych i innych pojazdów kolejowych? Był taki jeden Pan co miał tego ogrom. Widać było że niemal wszystko to modele robione od podstaw.


Łączę wyrazy współczucia.
 

R.H.

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#16
To jest bardzo smutna wiadomość. Przede wszystkim wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.

Poznałem Pana Andreja prawie dwadzieścia lat temu i bardzo szybko stało się z tego przyjaźń. Ile listów pisaliśmy, ile razy spotkalismy się na targach w Lipsku i w tym roku pierwszy (i niestety też ostatni) raz w Dortmundzie, ile wydań najpierw „Parowozika”, potem „Świata kolei” mi przesłal.

Jestem bardzo wdzięczny, że miałem możliwość, poznać takiego uprzejmego czlowieka i wybitnego modelarza.

R.H., Fritzlar, Niemcy
 

luc1979

Znany użytkownik
Reakcje
263 0 0
#17
Że tak spytam, bo nie kojarzę. Czy to ten starszy Pan, który w kilku gablotach, za szybami prezentował całą masę modeli w H0 lokomotyw elektrycznych, spalinowych, zespołów trakcyjnych i innych pojazdów kolejowych? Był taki jeden Pan co miał tego ogrom. Widać było że niemal wszystko to modele robione od podstaw.


Łączę wyrazy współczucia.
Nie, ten o którym mówisz to p.Patrycjusz Adamczyk, nestor poznańskich modelarzy kolejowych.
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
#20
Nie znałem Pana Andrzeja, ale przyłączam się do kondolencji.
Niech tam na górze powozi najlepszym taborem po niebiańskiej makiecie (*) Pokój jego duszy.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Sala Pamięci 17

Podobne wątki