• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości w skali 0

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
549 1 0
#2
Piękne modele ale po zakupie BR-55 Lenza (właściwie to model czeka od przedwczoraj na to aż wyślę przelew) to stać mnie na razie tylko na tę figurkę przypominającą mi trochę Tomasza Stangel'a ;)

Inna sprawa, że te parowozy to raczej na łukach 2000cm+ dobrze się będą prezentowały.
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#3
Model ful wypas tak jak zapewne jego cena .:)
I coś mi się na to wygląda, że Club zero zaginął w pomroce dziejowej , tak jak jego pasjonaci .
A szkoda bo całkiem fajna skala .
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#4
Kolego Tempest, Teraz zamawiasz, a odbierasz w 2024 roku, ja to tak z tego filmu zrozumiałem że firma zbiera zamówienia na te modele parowozów. BR42 nie powiem że bym przytulił, z tym tendrem wannowym pięknie wygląda.
 

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
549 1 0
#5
Parowozy piękne ale za długie na te moje przyszłe łuki, które będą miały max 1650mm, a może jednak tylko 1200. Nie wspomnę o tym, że po podpięciu 5 wagonów pasażerskich długość takiego składu wyniosłaby prawie 3 metry. U mnie to tylko jakieś lokalne krótkie pociągi będą miały sens. A do takich dłuuuugich składów N-ka jest najlepsza :)
 

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
549 1 0
#7
Jan Bednarczyk napisał(a):
N-ka i do tego szkło powiększające.
A może nawet mikroskop :)

Ale taka Baureihe 18 plus 2 wagony osobowe słabo będzie wyglądała. Ale w sumie to czemu nie, może zacznę zbierać. Wystarczy odstawić używki i osiem stów miesięcznie pozostanie w kieszeni :)

Z drugiej strony takie zbieranie zamówień może skończyć się tym, że z powodu braku odpowiedniej ilości chętnych model nie powstanie. Konrad 0 pięknego elektryka kiedyś pokazywał, który pozostał tylko w planach firmy Kiss. Podobnie chyba było z BR 74 firmy MBW ale w tym przypadku mogę się mylić bo kilka lat temu przestałem śledzić temat.