• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości firmy Lenz 2022

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
577 1 0
#1
Zapowiedzi na rok 2022 w formacie pdf

Firma Lenz odkupiła od firmy MTH formy kilku a może tylko dwóch modeli i w tym roku ma pojawić się niemiecki "Krokodyl" czyli E94 (oznaczenie z epoki III).

Gdzieś w sieci wyczytałem że model ten jako że powstał w firmie amerykańskiej jest w "ichniej" wielkości "0" czyli w skali 1:48. Nie wiem czy tak jest faktycznie ale dawne elektryki strasznie mnie "kręcą" i chyba się skuszę i już zaczynam odkładać na ten model.:)
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#2
Gdyby tak jeszcze wydali BR89 z I epoki, nie wiem czemu tego nie robią, wystarczy tylko usunąć prądnicę z kotła, dać zderzaki trzonowe oraz zmienić lampy, parowóz ten z II epoki już jest niedostępny, zresztą model z III epoki również.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 0/0m/0e/0f 13
Tabor 0/0m/0e/0f 1

Podobne wątki