• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nie żyje Robert Puchalski, @robertpu

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#1
Robert był wieloletnim członkiem grupy PMMH0, miłośnikiem kolei, zapalonym fotografem kolei, modelarzem kolejowym oraz kolekcjonerem taboru. Był uczestnikiem wielu spotkań przy makiecie modułowej oraz prezentacji a prywatnie dobrym kolegą i przyjacielem.
Robert odszedł niespodziewanie dziś rano.
robert-1024x682.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
302 0 0
#2
Przykra wiadomość...
Odchodzą już z coraz młodsi...
Robert pozostanie w naszej pamięci.
Składam wyrazy współczucia dla rodziny.
 
Ostatnio edytowane:

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
571 7 0
#3
Bardzo smutna wiadomość.
Wyrazy współczucia dla rodziny.
[*][*][*]
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#5
Wiadomość bardzo niespodziewana ... jeszcze kilka dni temu Robert brał udział w dyskusji, w spotkaniu przedświątecznym 20.12.2020 r. na kanale PMMH0 ...
Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich [*] :cry:
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#9
Jestem w takim wielki szoku, że jak zobaczyłem tą informację to mnie zamurowało :oops:

@Dominik wiem, że byliście dobrymi kumplami od zawsze. Proszę przekaż rodzinie i najbliższym Roberta nasze kondolencję i wyrazy współczucia.
Roberta zapamiętam jako zawsze uczynnego kolegę (y)
NIECH SPOCZYWA W POKOJU :cry:
 
Ostatnio edytowane:

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.031 494 29
#15
Kto nie żyje, Robert, przecież to młody sympatyczny chłopak, co się ****a tu wyprawia, nie wierzę.
Większość z nas go znała, nie raz widzieliśmy się na imprezach, rozmawialiśmy, żartowaliśmy.

Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.
 

Podobne wątki