• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Napowietrzna linia teletechniczna

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.970 6 0
#1
Pierwsza próba na prostym układzie- dwa słupy i dwa kable przesyłowe. Użyłem do wykonania kabli ..kleju polimerowego.P
NapowietrznaLiniaP rzesyłowa1.JPG
o wyschnięciu pomalowałem kable markerem czarnym tuszowym- był to sprawdzian na "wytrzymałość". Słupy są w skali H0, grubość kabli wydaje mi się zadowoli TT-wiczów i N -kowców. Odległość po między słupami 180 mm.
 
OP
OP
H

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.970 6 0
#4
Z tubki lub butelki z klejem polimerowym( klej polimerowy do klejenia styropianu, drewna i innych materiałów, do kupienia w każdym sklepie z farbami) wyciskam czy wylewam odrobinę kleju, szpic np. wykałaczki zanurzam w kleju i nanoszę na pierwszy izolator, następnie ciągnę klej w postaci nitki w taki sposób, ażeby uzyskać "obwisłość" na drugi izolator i koniec.Trzeba to robić dość szybko, ponieważ z każdą sekundą nitka kleju tężeje.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 18

Podobne wątki