• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parowozy Moje Parowozy

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#4
Od razu tak z grubej rury.
Za grubej. Bez słowa komentarza, opisu, informacji, w dodatku oglądanie zdjęć parowozów z pudełkach, do połowy przysłoniętych folią czy elementami opakowania jest mało ciekawe. Generalnie modele wydają się ciekawe (z naciskiem na "wydaje się"), ale prezentacja kiepska.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#6
Rzeczywiście, zrobiłem aż dwie literówki. :eek: A więc powinno być (swojego zdania o "prezentacji" nie zmieniam):

Za grubej. Bez słowa komentarza, opisu, informacji, w dodatku oglądanie zdjęć parowozów w pudełkach, do połowy przysłoniętych folią czy elementami opakowania jest mało ciekawe. Generalnie modele wydają się ciekawe (z naciskiem na "wydają się"), ale prezentacja kiepska.
 
OP
OP
Parowozy H0

Parowozy H0

Nowy użytkownik
Reakcje
33 0 0
#7
Dzień dobry Kolegom,

Zgadzam się, że prezentacja kiepska.
Tak to jest jak się przyjeżdza do domu na Święta i tylko w wolnej chwili zagląda do "wydających się ciekawie" ;-) modeli. Mnie osobiście wydają się ciekawe i na swój sposób unikatowe, ale to tylko moje skromne zdanie.
Szkoda, że nie mam więcej czasu na co dzień, aby poświęcić na swoje hobby. Ale może któregoś pięknego dnia znajdę te parę chwil i wyjmę poszczególne modele z pudełek i "zakrywającej je folii" i zaprezentuje ich prawdziwe oblicze ;-) oraz opiszę każdy model z osobna.

Pozdrawiam serdecznie
Karol
 

SD

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
1.261 2 0
#9
Zgadzam się z Andrzejem - modele parowozów polskiej konstrukcji to wciąż rzadkość i chętnie przeczytalibyśmy nawet kilka zdań o ich pochodzeniu, pierwowzorze, itp.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 3
Kolekcje 1
Kolekcje 1
Kolekcje 12
J
Kolekcje 0

Podobne wątki