• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje konwersje 1/43

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.901 386 20
#43
Piękny ten Jelcz. Wyszedł Ci bardzo dobrze. Podziwiam i gratuluję. (y) Ja na razie próbuję walczyć z kiprem żywicznym, który mam też z Resin Labor, ale taki jest niedokładny, że szlifowania i szpachlowania jest cała masa. :mad::devil:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.901 386 20
#47
Świetnie Ci to wyszło. Razem w zestawie z Tatrą pięknie się prezentuje, a ładunek tylko dopełnia całość. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.901 386 20
#50
Model ciekawy, ale coś mi tu z olinowaniem nie pasuje... :niepewny: Która lina podnosi żuraw, a która lina podnosi hak? Układ lin pomiędzy żurawiem i hakiem też jakiś dziwny... :niepewny:
 
OP
OP
MK87

MK87

Aktywny użytkownik
Reakcje
583 1 0
#51
Ciężko połapać się w tym olinowani i przy montażu można dostać oczopląsów :) starałem się w miarę poprawnie poprowadzić te linki. Czeka mnie wykonanie takiego samego tylko w 1/87.

Star 660 z koparką Waryński, to kolejny model, który jakiś czas temu wykonałem. Zabudowa to wydruk 3D obsadzona na modelu z Deagostini.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
MK87

MK87

Aktywny użytkownik
Reakcje
583 1 0
#53
Czeski błąd :) ale jednak rzucający się w oczy. Felgi zamienione, ale zdjęć nowych raczej już nie zrobię. Żeby się nie rozdrabniać, to jeszcze jeden Waryński :) tym razem model całkowicie żywiczny wykonany z zestawu Resin Labor, wzbogacony częściami fototrawionymi, opony gumowe.

10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#56
Dzień dobry. Wszystkie modele fajne, jednakże najbardziej przypadł mi do gustu model wojskowy Star 200 chłodnia. Przypomniały mi się wakacje w monie i wczasy na poligonach. Zapach cuchnącego mięsa pomieszany z brudem po otwarciu chłodni- niesamowite wspomnienia:cool:
 
OP
OP
MK87

MK87

Aktywny użytkownik
Reakcje
583 1 0
#57
Star 244 Straż Pożarna, to kolejny model, który wykonałem parę ładnych lat temu z żywicznego zestawu Resin Labor i kalkami od śp. Pana Andrzeja Brylskiego.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#58
Wszystkie modele wykonane wzorowo, aż miło się ogląda. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się zamówić Twoje modele " małe dzieła" w skali1:87, pozdrawiam ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 1
Skala 1:43 6
Skala 1:43 13
Skala 1:43 104
Skala 1:43 24

Podobne wątki