• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja aut w skali 1/43

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#2
WItaj. Pokazuj swoje modele, komentuj u innych kolegów i baw się dobrze. :)
Jak widzę, to taki trochę uproszczony ten maluszek. Kto jest producentem?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#4
Dzięki.
Popatrz jeszcze na modele z Kultowych Aut PRL (w skrócie KAP), tam maluszki są dokładniej wykonane i może któryś bardziej Ci się spodoba. :)
 
OP
OP
Puzon Gagarina

Puzon Gagarina

Aktywny użytkownik
Reakcje
183 14 0
#5
Wczoraj najmniejsze auto mojej kolekcji to dziś największe a w zasadzie nie auto tylko... Jelcz 272 MEX popularnie nazywany ogórkiem. A na koniec takie porównanie Jelcza z FSO 126p. Mam pytanie jak w jakim stopniu ten ogórek przypomina oryginał
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#9
IFA ciekawa. Fajnie wygląda w naturalnym środowisku.
Co do jakości, to niestety, zdarzają się różnego rodzaju niedoróbki. Jak masz prenumeratę, to możesz próbować reklamować. Jak uznają reklamację to dostaniesz drugi model.
Albo można samemu rozkręcić model i popatrzeć co powoduje skośne ustawienie. Może to tylko wina niechlujnego montażu, a może coś trzeba podpiłować, albo podłożyć kawałek hipsu pomiędzy ramę i kabinę, żeby wyprostować model.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 7
Skala 1:43 88
Skala 1:43 18
Skala 1:43 55
Skala 1:43 8

Podobne wątki