• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Tololoko

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.717 30 1
#22
Maciej faktycznie osobówki są słabe i nawet nie chodzi o wymiary ale o samą wierność oryginałom, dlatego nie mam żadnej oprócz oczywiście tego fiacika, który jest całkiem niezły zarówno wymiarowo jak i kształtem. Dałem mu podwozie od Opla P4, który był bardzo podobny i fiacik prezentuje się całkiem dobrze.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#23
Maciej faktycznie osobówki są słabe i nawet nie chodzi o wymiary ale o samą wierność oryginałom, dlatego nie mam żadnej oprócz oczywiście tego fiacika, który jest całkiem niezły zarówno wymiarowo jak i kształtem. Dałem mu podwozie od Opla P4, który był bardzo podobny i fiacik prezentuje się całkiem dobrze.
No to się cieszę, że przynajmniej ten egzemplarz wstrzelił się w skalę, przynajmniej warto wiedzieć, jak się coś pojawi z drugiej ręki.
Jak dogrzebię się do tego, co mi zostało z Maluszków Tola, to postaram się zmierzyć przynajmniej szerokość i długość, bo przyznam się szczerze, że nigdy ich nie sprawdzałem, dlatego wcześniej o nich nie wspomniałem.
 

Podobne wątki