• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele taboru PKP w SNM (Spur Null Magazin)

p11c

Znany użytkownik
Reakcje
13 0 0
#3
Jestem pod ogromnym wrażeniem modeli w skali 0. Co nie zmienia faktu, że przeważnie preferuję mniejsze skale, głownie 1/72.Każda skala i każdy rodzaj modelarstwa może znaleźć tyluż przeciwników co gorących zwolenników. Ja w każdym razie nikogo nigdy nie krytykuje i i popieram wszystkich pozytywnie zakręconych w jakimkolwiek temacie.
Co do kosztów to z doświadczenia wiem, że nie ma takiej skali i nie ma takiego modelu którego nie można zrobić dosłownie z niczego i za śmieszne pieniądze ( oczywiście poza mechaniką i elektroniką ) a z drugiej strony w każdej skali można spotkać bardzo drogie modele, więc ocenianie danej skali pod kątem jej kosztów jest dla mnie troszkę niezrozumiałe.
H0 jest fajne bo można makietę zmieścić w pokoju i przez to jest skalą popularną, ale skala 0 to majestat i gracja co wspaniale widać na tych filmikach zamieszczonych wcześniej.
Jacek