• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele statyczne, pochwalmy się co mamy

Gekom

Aktywny użytkownik
Reakcje
502 11 3
#1
Posiadam oto taki model statyczny w swojej kolekcji, model ktory otrzymalem w ramach wymiany od kolekcjonera z Berlina. Jego z kolei interesowaly modele pojazdow Weico, wykonane z bialego metalu. Model na zdjeciu jest bez napedu i przymocowany jest do podstawki za pomoca dwoch srubek.
195-9572_IMG.JPG
195-9573_IMG.JPG
195-9574_IMG.JPG
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#2
Ciekawe czy klei ktoś modele kartonowe w skali TT, np. z oferty GPM-u... choć i tu w skali TT za wiele nie ma z taboru... jakieś wagony gospodarcze, drezyna.... mini dźwig kolejowy i tyle...
 
Ostatnio edytowane:

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#5
Specjalnie nie ma się czym chwalić, bardziej zabawka i ciekawostka, niż model. Koła plastikowe, ledwo się kręcą, napędu oczywiście nie ma. Nie jestem też pewien, czy to na pewno TT, bo tor ma szerokość 11 mm. Ale u mnie na półce stoi takie coś, co dostałem od zaprzyjaźnionego wysokiej rangi pracownika CSX na pamiątkę kilku lat, kiedy współpracowaliśmy w latach 1990. gdy przebywał w Polsce jako doradca Dyrektora Generalnego PKP.

CSX 1.jpg

CSX 2.jpg

CSX 3.jpg
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#7
Wózki są dobrze założone, tylko taka jest jakość tego wyrobu "modelopodobnego". ;)

CSX 4.jpg