• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja misiek21 kolekcja

Reakcje
0 0 0
#1
Zanim wrzucę coś nowego dla przypomnienia moje "naj", wg mnie oczywiście.

Audi A8 D4 (Herpa)








Jaguar E-type (Wiking + Automobilia)



Audi RS2 Avant (Neo + Automobilia + Ja)


Mercedes W123 (Busch CMD + Automobilia + Ja)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#2
No zgadza się pokazałeś naj.Wszystkie widziałem i wszystkie mi się podobały.Najbardziej chyba ta beczka, ale biały Audi na czarnych felgach też wyglada rewelacyjnie.Jednak najwiekszy wkład w przeróbkę włożyłeś w tego Jaguara.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#8
Po raz kolejny oglądam Twoje modele i znów nie mogę się napatrzeć. Oczywiście Jaguar to faworyt tej prezentacji. Dużo szczegółów włożyłeś w tą małą bryłę. Jest po prostu piękny. Może być ozdobą każdej kolekcji. Pozostałe modele też ciekawe, ale Jaguar przyćmił je totalnie.
 
OP
OP
misiek21

misiek21

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
Jaguar XJ 6 Starmada w jedynym słusznym kolorze.
Jak na Starmade przystało w sumie nie ma się do czego przyczepić po za końcówkami wydechu, które są nienaturlnie czarne i plastikowo wyglądają, ze swoje strony dołożyłem żółte tablicy i myk wozić pary do ślubów. CDN




 
OP
OP
misiek21

misiek21

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Długo czekałem na niego, a żebyś model widział na żywo, masakra. Ciekawostką jest to, że kółko sterowe ma po lewej stronie co mnie trochę dziwi, wersja na Polskę czy jak.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#13
Jaguar przepiękny. Starmada pokazuje naprawdę jak należy robić modele. Podoba się.
 

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#14
Model świetny i kolor pasuje bardzo dobrze no i jak podjedziesz na stację benzynową i poprosisz żeby zatankowali dwa zbiorniki to zdziwienie może być :D.
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#15
Nie wiem kim jest i co robi właściciel tego domu, ale chcę zostać jego synem :p Piękne pojazdy u niego parkują. Jaguar prezentuje się przepięknie. Teraz tylko dokupić figurki ślubne i fajna scenka wyjdzie :)
 

Podobne wątki