• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Miniaturowy Świat Patryka :)

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.023 28 1
#3
Witaj Patryk na forum. Myślę, że znajdziesz tutaj to czego oczekujesz jak również będziesz pokazywał nam swoje prace.
Odnośnie Twoich modułów to były już pokazywane tu na forum (sam je przedstawiałem na zdjęciach ) widziałem je na żywo podczas ostatnich targów HOBBY w Poznaniu i zrobiły na mnie ogromne wrażenie.
Pozdrawiam serdecznie
 
OP
OP
KMK Ostrów Wlkp Patryk
Reakcje
136 0 0
#9
I kolejne cztery moduły ukończone. Tym razem budowa trwała rok. Chyba głównie przez moje lenistwo ;)
 

Załączniki

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#16
Piszesz że wystawiasz moduły na "imprezach", ale prawdopodobnie nie samodzielnie?
Chętnie na taką "imprezę" zaprosiłbym Cię do siebie (tutaj po sąsiedzku).:p:)
 
OP
OP
KMK Ostrów Wlkp Patryk
Reakcje
136 0 0
#18
Kiedy zaczynałem przygodę z tym hobby, zbudowałem dioramę. Pojedynczy tor prosty na płaskiej desce, obsianej trawą z jednym drzewkiem.
Po półtora roku pozbyłem się jej, gdyż chciałem czegoś więcej. Chciałem mieć możliwość wystawienia kilku lokomotyw i wagonów.
Do tego diorama miała być zabezpieczona, przed kurzem i uszkodzeniem. Po zaplanowaniu, zmontowaniu i wykończeniu. Udało się :) i teraz jest na czym zawiesić oko :love:
 

Załączniki

  • 331,4 KB Wyświetleń: 129
  • 375,3 KB Wyświetleń: 130
  • 431,8 KB Wyświetleń: 126
  • 116,6 KB Wyświetleń: 120
  • 100 KB Wyświetleń: 117
  • 66,9 KB Wyświetleń: 112
  • 143,2 KB Wyświetleń: 105
  • 122,3 KB Wyświetleń: 99
OP
OP
KMK Ostrów Wlkp Patryk
Reakcje
136 0 0
#19
Pomimo tego iż jest to jedna mała głowica, to pracy było co niemiara ( jak dla mnie). Dlatego budowa stacji stanęła pod ogromnym znakiem zapytania :(
Podziwiam wszystkich wystawców, posiadających stacje czy posterunki odgałęźne :eek:
 

Załączniki

Podobne wątki