• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Märklin - Proszę o pomoc

Tomala79

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie,
poszukuje kogoś kto posiada dużą wiedzę i doświadczenie z kolejkami firmy Märklin?

Dalej w temacie... Dostalem w prezencie kilka lokomotyw firmy Marklin i chcialbym cos z nimi zrobic, w sensie uruchomic. Ale nie mam kompletnie pojecia o tym, jakich torow uzyc, a przede wszystkim jaki sterownik, czy analogowy, czy cyfrowy? Orientujesz sie, czy ktos tutaj jest w stanie po nr katalogowych Marklina, wskazac mi, ktore ciuchcie sa analogowe, a ktore cyfrowe?
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#2
Przede wszystkim, proszę nie powtarzać tego samego wpisu w kilku działach. Po drugie, wstawianie wielkiego logo producenta jest mało eleganckie. Jeśli ktoś będzie chciał i umiał pomóc, i tak to zrobi - ja nie mam doświadczenia z tym systemem. Ale, i to po trzecie, jest na forum wątek o modelach Märklina, radzę tam poszukać.
 
Reakcje
2 0 0
#4
Andrzej ma racje wystarczy wywołać temat i czekać.
Witam wszystkich bardzo serdecznie,
poszukuje kogoś kto posiada dużą wiedzę i doświadczenie z kolejkami firmy Märklin?

Dalej w temacie... Dostalem w prezencie kilka lokomotyw firmy Marklin i chcialbym cos z nimi zrobic, w sensie uruchomic. Ale nie mam kompletnie pojecia o tym, jakich torow uzyc, a przede wszystkim jaki sterownik, czy analogowy, czy cyfrowy? Orientujesz sie, czy ktos tutaj jest w stanie po nr katalogowych Marklina, wskazac mi, ktore ciuchcie sa analogowe, a ktore cyfrowe?
Jakie są te numery katalogowe lokomotyw
 

Podobne wątki