• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Legendy FSO

Darek1957

Znany użytkownik
Reakcje
1.234 0 0
#2
Może i jest interesująca kolekcja... ale na zdjęciach. Jakość wykonania modelu pozostawia wiele do życzenia:
- nie obraca się przednia oś z kołami
- urwany prawy tylny kierunkowskaz
Mam nadzieję, że dotyczy to pierwszego numeru, a potem wraz ze wzrostem cen modelu, jakość wykonania ulegnie poprawie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
#4
A czy ktoś ma porównanie z autami Kolekcji PRL dostępnymi m.in na stacjach benzynowych?
To jest tak, jak z modelami w skali H0. Koledzy kolejarze, uważają, że tzw. "piwne miniaturki" są świetne i pasują idealnie jako tło do makiet kolejowych, a ich zaleta jest taka, że są tanie. To samo jest z miniaturkami samochodów z okresu PRL dostępnymi na stacjach benzynowych. Też odwzorowują te pojazdy, ale ich jakość dla mnie jest niezadowalająca, no ale pewnie koledzy kolejarze będą uważali inaczej.
 
OP
OP
Pd5

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.942 24 8
#5
A czy mial kolega styczność z tymi modelami Legendy FSO z DeAgostini i jak ma się ta jakość z modelami ich ciężarówek?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
#6
Modele FSO są w podobnej jakości jak ciężarówki. Nie jest to szczyt marzeń, ale przy tej cenie jakość jest odpowiednia, a nawet można powiedzieć, że bardzo dobra.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#9
Kupiłem Warszawę i jak za 15 zł a dokładnie 14,99 to jest lepiej niż dobrze, moje ezemplarze są dobrze wykonane i nie mają uszkodzeń bo pewnie nikt nimi nie rzucał w czasie transportu. Co do całej kolekcji to jeszcze drugi numer mnie interesuje a resztę odpuszczam gdyż ceny już nie będą takie dobre.
 

Simon2107

Aktywny użytkownik
Reakcje
160 1 0
#13
Zamówiłem prenumeratę, przyszły wczoraj dwa modele: warszawa i ogar. Jakość dramatyczna. W Warszawie niedolewki i nadlewki detali zarówno ze ZnAlu jak i plastiku np. felgi. W ogarze plamy z kleju na karoserii, rysy na lakierze, prawy podnoszony reflektor zalany klejem. Ewidentnie odzrzuty z reklamacji albo zwroty serii testowej że sklepów. W pierwszych edycjach kultowych aut PRL-U za 24,99 do zaakceptowania. Ale w modelach które mają kosztować po 50 zeta za sztukę w prenumeracie premium są nie do zaakceptowania. Wymówiłem już prenumeratę. Nie mam ochoty użerać się z DeA i bawić w odsyłanie.