• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Usługi Laserowe cięcie formatek drewnianych

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#1
Witam serdecznie

Mam możliwość wykonania formatek drewnianych metodą cięcia laserowego dużej mocy. Maksymalna grubość materiału to sklejka 12mm.
Możliwość cięcia tylko w sklejce i HDF. Dostępność grubości na zapytanie. Na pewno, standardowe grubości.
Usługa przeznaczona raczej do wykonania formatek do budowy elementów skrzynek makietowych itp.. Nie przyjmuje zleceń na wykonywanie cięcia w kartonie i innych materiałach.

Projekty będą wyceniane indywidualnie po dostarczeniu pliku z projektem. W ustalonej cenie będzie także zawarty materiał. Do tego będzie doliczony koszt wysyłki. Czas dostarczenia gotowych wyrobów to ok. 2 tygodnie. Istotną rolę odgrywa tutaj ilość mojego czasu prywatnego. Będę informować na bieżąco o czasie dostawy.

Kwestie techniczne:
Pliki proszę dostarczyć w formacie PDF lub AutoCad - .dxf wersja 2000
Przy plikach PDF, należy się spodziewać dodatkowych kosztów związanych z przerysowaniem do AutoCada.

Plik projektu należy opisać w sposób unikatowy dla autora i projektu - w celu identyfikacji i porządku np. Autorem projektu jest Adam Nowak i dostarcza mi kilka plików o nazwie : Adam_Nowak_laser_sklejka_12mm1_20180215
Adam_Nowak_laser_sklejka_12mm2_20180215
Adam_Nowak_laser_HDF_3mm1_20180215
Adam_Nowak_laser_sklejka_10mm1_20180215
itd.

Deklaruję, że powierzone mi projekty, nie będą rozpowszechniane bez zgody autora. I po odebraniu formatek przez autora, pliki będą niezwłocznie usuwane. Chyba, że autor zażyczy sobie przechować je do ponownego wykorzystania.

Pliki proszę wysyłać na maila: KModelH0e@gmail.com

Pozdrawiam Mateusz
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.