• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Narzędzia Lampa z Lupą

OP
OP
womo

womo

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.105 33 1
#3
Przepraszam, że tu ale nie będę zaczynał nowego tematu.
Lupa x8 ramiona po 37 cm. Jako, że dostaję dużo pytań na priv tu aukcja:
https://pl.aliexpress.com/item/1005..._list.0.0.21ef1c24mrH9cD&gatewayAdapt=glo2pol
Po wrzuceniu do kosza i uruchomieniu wszystkich rabatów powinna kosztować między 125-130 zł z wysyłką. Szła miesiąc. Nie ma wtyczki- końcówka do ładowarki.
Tak świeci, Mi pasuje, nie nosze okularów na codzień więc zakładanie ich do malowania mi przeszkadza, Ale to kwestie co kto lubi.
Pozdrawiam
womo

IMG_20221128_170928.jpg
 

jezyzie

Znany użytkownik
Reakcje
548 13 0
#6
Panowie, tego typu lupy można kupić nawet taniej w PL, ostatnio trzeba weryfikować - w wielu przypadkach rezygnuję z AliExpress na rzecz zakupów w kraju.
1. Cena jest ta sama, lub wyższa.
2. Towar i tak idzie z Chin i nie jest nic prędzej.
3. Trzeba być członkiem allegro a ja nie jestem.
4. Nie mam na allegro żadnej gwarancji zwrotu za towar uszkodzony lub brak przesyłki - za towar z kraju kierowali do sądu. Złodziej miał takie samo nazwisko jak sędzia w Cieszynie. Fuj. Gangrena. W Szczecinie to samo. Jeszcze za opinię rzeczoznawcy mam płacić. Fuj, Fuj, Fuj.
5. Na aliexpressie, nawet za niewłaściwą pojemność akumulatora do hulajnogi, otrzymywałem pełny zwrot kosztów.
 

Tomasz Sauer

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.614 79 4
#7
1. Cena jest ta sama, lub wyższa.
2. Towar i tak idzie z Chin i nie jest nic prędzej.
3. Trzeba być członkiem allegro a ja nie jestem.
4. Nie mam na allegro żadnej gwarancji zwrotu za towar uszkodzony lub brak przesyłki - za towar z kraju kierowali do sądu. Złodziej miał takie samo nazwisko jak sędzia w Cieszynie. Fuj. Gangrena. W Szczecinie to samo. Jeszcze za opinię rzeczoznawcy mam płacić. Fuj, Fuj, Fuj.
5. Na aliexpressie, nawet za niewłaściwą pojemność akumulatora do hulajnogi, otrzymywałem pełny zwrot kosztów.
To Allegro to jedyna platforma sprzedażowa, czy sklep internetowy?
Aliexpress jak dla mnie to porażka, czekanie tygodniami, sprzedaż podróbek, a jak składa się reklamacje to firma znika.
Podobną lupę, tylko bez ładowarki można w Polsce kupić aktualnie nawet za 88zł z sklepie internetowym ze stałą lokalizacją.
Tak na marginesie, to na allegro zwrot robisz bez problemu, a jeśli sprzedający cię oleje to masz gwarancję zakupu i otrzymujesz kasę od allegro, a oni dochodzą się z krętaczem.
 
OP
OP
womo

womo

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.105 33 1
#9
Gdzie byście nie kupowali to patrzcie aby była klapka na lupę. Szczególnie gdy biurko stoi w nasłonecznionym miejscu i można sobie ognisko zrobić nie planowane ... Wszyscy są dorośli i kupują gdzie i co chcą ;) Miłego dnia
 

Tomasz Sauer

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.614 79 4
#11
Właśnie. Ja też jestem ciekawy, bo towar jeszcze nie wysłany i mogę wycofać transakcję.
Może sprobować:
1. https://finefactory.pl/p/228/111431...eneo_cid=d17f745a-90ef-2e60-5c58-5f578c5a3532
2. https://twojnowysalon.pl/lampa-lupa...eneo_cid=edf87fb5-993e-4cf9-7896-740a38f95ced
3. https://beligistino.pl/lampa-lupa-l...eneo_cid=bf80f81e-8193-5520-9f8f-805e02c4c4d8
i na Allegro którego nie lubisz, ja osobiście też, ale sporo kupuję ze względu na małe koszty dostawy, tylko czytaj opinie o sprzedający, sprawdzają się w przeważającym procencie.

W którym sklepie kolega widział taką lupę za 88zł, bo też poszukuję, ale za taką cenę tych parametrów nigdzie nie znalazłem?
Nie szukałem dokładnie, ale wrzuciłem do zbliżonych 72 LED zamiast 120, przy 120 cenę jaką na szybko znalazłem to na allegro za 164 zł z dostawą.
Nie polecam nic na siłę, ale może za jakiś czas wyszukam naprawdę dobrą i tanią, bo sam się przymierzam do zakupu.

Mogę tylko podpowiedzieć żeby wybrać sobie na allegro, kupić jako osoba prywatna, sprawdzić, a jak nie będzie pasować to zrobić zwrot.
Najważniejsze to kupować jako zwykły konsument, bo wtedy przy zakupie przez internet przysługuje prawo zwrotu bez podania przyczyny.
 

Ty42-89

Znany użytkownik
Reakcje
1.667 11 0
#13
Panowie, tego typu lupy można kupić nawet taniej w PL, ostatnio trzeba weryfikować - w wielu przypadkach rezygnuję z AliExpress na rzecz zakupów w kraju.

Nie chcę robić antyreklamy jakiejkolwiek platformie sprzedażowej, jednak zwróćcie uwagę, czy w tych lapmach lupy są ze szkła. Niestety ale spora ilość tych tanich lamp ma lupy wykonane z tworzywa. Po paru przetarciach taka lupa nadaje się tylko na śmietnik. Sorki za off-top.