• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kozły

OP
OP
Papierz

Papierz

Nowy użytkownik
Reakcje
6 0 0
#3
Jakiś projekt realizujesz?
Tak, zmyślony układ torowy na dwóch ścianach z czasowo ustawianym łukiem łączącym oba moduły. Większy moduł 4 x 0,7 m, mniejszy 3 x 0,3 m. Mam już prawie całe torowisko skompletowane, prawie wszystkie budynki, wykonałem trzy segmenty do mniejszego modułu i jak znajdę czas, to rozpocznę ich montowanie na ścianie (będą oparte na kątownikach). Trochę różni się ten cały układ od tego, który na forum club0 przedstawiałem, ale ten daje więcej możliwości manewrowania, a o to mi chodziło.
 

Załączniki

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#4
Zakupiłem taki kozioł oporowy firmy Weinnert, chcę go wstawić na boczny tor aby móc prezentować tabor z I epoki, moje pytanie dotyczy takiego zagadnienia, czy zamiast tego podkładu drewnianego bardziej by pasowały do tej epoki na tym kożle zderzaki?
Zdjęcie0019.jpg
Zdjęcie0014.jpg
Zdjęcie0016.jpg