• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Kompatybilność dcc

ANIRROR

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Dzień dobry, jestem całkiem nowy jeżeli chodzi o modelarstwo i chciałem się tylko zapytać czy jak kupię piko smart control light to czy pojadą na nim lokomotywy firmy hornby w skali 00,
Gdyż nie potrafię znaleźć kontrolera bądź zestawu dcc firmy hornby.
 

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
574 7 0
#3
Dzień dobry, jestem całkiem nowy jeżeli chodzi o modelarstwo i chciałem się tylko zapytać czy jak kupię piko smart control light to czy pojadą na nim lokomotywy firmy hornby w skali 00,
Gdyż nie potrafię znaleźć kontrolera bądź zestawu dcc firmy hornby.
Każde jedno sterowanie DCC będzie działało z Twoimi zestawami Hornby !
 

rprail

Aktywny użytkownik
Reakcje
903 43 1
#5
Lokomotywy Hornby mają dekodery w standardzie DCC, czyli są kompatybilne z każdymi urządzeniami sterującymi DCC. Jedynie żeby wykorzystać pełne możliwości dekodera Hornby Sapphire R8245 potrzebny jest Hornby Elite R8214. Niestety sterowanie to jest u nas właściwie niedostępne i na tyle egzotyczne, że niewiele osób wie o istnieniu czegoś takiego. Mi udało się kupić nówkę sztukę na Allegro w cenie używanego Roco Mulitimaus.
https://archiwum.allegro.pl/oferta/cyfrowy-kontroler-r8214-hornby-digital-elite-i12949781063.html
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 8

Podobne wątki