• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - osobowe

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#81
Wszystkie S-ki są fajne. To te modele wprowadzają innowacje do swoich konstrukcji i przecierają ścieżki dla innych.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#82
Widac, że Alojzy na szybko gablotę szykował na handel, bo mu aż kierunek prawie wypadł... chyba, że gablota krzywo wyszła po klepaniu po stłuczce parkingowej.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#83
Gwiazda świetna. Fajnie wygląda na tej drodze. Dioramka też super. Ten żółty "fotopstryk" mi się podoba.;)
 

VWAdam

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#85
Nie no chata Alojzego wygrywa :) i wnioskować należy że on prawy człowiek skoro na fotoradar przed domem zgodę wyraził :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#87
Tak jak przed domem Alojzy ma fotoradar to teściowa woli bez tablic do niego jechać.:):):)
Passat znany i lubiany.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#88
Pięknie to wygląda. Model znany, ale podoba mi się bardzo ta dioramka. Świetnie zrobione podwórko.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#91
Teraz pytanie...co alojzy ma w tej walizeczce.. czyżby mała bombka dla teściowej?
Będzie bum bum kaput... i po VW.
 

VWAdam

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#92
Alojzy nie jest samobójcą - myślę że nosi w niej spadek po Tatusiu i wciąż się zastanawia jak go ulokować :)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#93
Witam .VW Crafter oraz Passat są bardzo fajne ,Bus mógłby mieć inny kolorek ,,Mercedes S jak sama nazwa już wskazóje super.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#96
Bardzo ładna Skoda Fabia. Pomyśleć, że Czesi robią takie super auta a zarazem miniaturki.
Najbardziej udana była Fabia, którą wypuścił KADEN ale hatchback. Ale są gusta i gusta.
Miałem kiedyś i powiem, że trochę brakuję do wyrobów niemieckich, ale ważne, że Czesi
kochają swoją motoryzacje i potrafią ją się podzielić także z pasjonatami modelarskimi.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#97
Bardzo ciekawa pozycja modelarska. Skoda Fabia to chyba unikat w naszej skali. Właściwie to pierwszy raz taką widzę w H0. Fajnie wygląda na Twojej drodze.
 

Podobne wątki