• Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolejna pseudo-modernizacja w wykonaniu Newag

Ł

Łukasz K

Gość
#1
Jak się Wam "to" podoba ? ....

Wzięło mnie na wymioty....tak zje.... najbardziej charakterystyczną i klimatyczną lokomotywę w Polsce :( :cry:


http://rail.phototrans.eu/14,40664,0.html


Na pewno będzie bardziej funkcjonalna, bo przez przednią/tylną szybę będzie lepiej widać.

Wizualnie nie podoba mi się.....pokraczna jak nowe "switchery" (Gensety) amerykańskie....

Nie mogę znaleźć specyfikacji technicznej. Co oni "zmodernizowali" tej "esemce" od środka...

P.S. Tylko to udało się znaleźć.....http://rynek-kolejowy.pl/13005/Newag+sz ... O+2009.htm


Pod spodem widok, który przynajmniej dla mnie pozostanie "jedynym" jeśli chodzi o konstrukcję loka 6D. Już nawet uznaję nowe malowania IC, Cargo, PR, ale bez ingerencji w strukturę pudła przez bał...nów nie mających zielonego nawet pojęcia o czymś takim jak stylistyka/wygląd zewnętrzny.
 

Załączniki

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.494 18 1
#2
Koncepcja fajna :) kolor też fajny, osłony silników nawet ciekawe, światła przypominają te z 311D, ale kabina TRAGEDIA !!!!!!!!!!! szyby fajne paronamiczne ale kształt tragedia i ten dach ..... bez komentarza, chyba dziecko prezesa namalowalo jak to ma wygladać :)
 

zuk

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
180 16 1
#3
Gdyby nie ten dach jak w stodole, to do reszty można się przyzwyczaić.
Ciekawi mnie, co oni chcieli tam zmieścić...
Można było zrobić bardziej kształtny i ewentualnie dodać jakieś lukarny lub balkoniki :twisted:
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
842 77 5
#5
Widziałem to dziadostwo jak jechało na haku w sobotę i pierwsza refleksja jaka mnie naszła:
''Fotografować SMki, dopóki jeszcze są'' :|
P.S. Dzisiaj widziałem dwuczłonowy zespół podobny do MR Arrivy- w malowaniu PR.
 

JohnyTRS

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
366 1 0
#7
O c h y d a :oops: Ja rozumiem że niektóre lokomotywy są ładne bo kanciaste, ale SM jest ładniejsza z tymi swoimi zaokrągleniami. Największe paskudztwo to reflektory i ten nieproporcjinalny dach, a także malowanie.

Z tego drugiego zdjęcia to ja nie rozumiem tych warsztatowców: po cholerę przenieśli kabiną na środek? To co napędza teraz tą lokomotywę? Dwa mniejsze silniki?
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.917 119 22
#8
Przenieśli kabinę na środek pewnie po to, że niezależnie w którą stronę lokomotywa się porusza, widok jest ten sam.

Zbyszek, cholernie mnie zaintersowałeś tym zespołem PR. Bardzo bym chciał zobaczyć jakieś zdjęcie tego pojazdu.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
842 77 5
#9
CoCu napisał(a):
Zbyszek, cholernie mnie zaintersowałeś tym zespołem PR. Bardzo bym chciał zobaczyć jakieś zdjęcie tego pojazdu.
Mignął mi przez okno- ciągnęła go SM42 PR, i ten zespół miał podobne srebrno-wiśniowe malowanie. Kształtem przypominał wagony Arrivy.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 4
E
Koleje w Polsce 34
Koleje w Polsce 43

Podobne wątki