• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Kolejka wąskotorowa wraca do Sulejowa

OP
OP
Arti2811
Reakcje
2.464 79 2
#21
Absolutnie. Dbam o Twoje zdrowie tylko skoro masz jakiekolwiek obawy. Wiesz ze bardzo liczę na Twoja wizytę z różnych względów ale forum nie jest miejscem żebym o tym pisal.
Co do zaleceń sanitarnych osobiście będę pilnować maseczek ewentualnie dezynfekcji rąk. No ale nie wiem czy będzie to dla ciebie wystarczające.
 
Ostatnio edytowane:

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.419 72 3
#23
Cisna Majdan to nie jest projekt Leszka. Znam właściciela Cisnej i wiem na pewno, że gdy ta stacja pojawi się na jakiejś imprezie to na pewno nie w formie gołych dech. Skąd inąd warto zdawać sobie sprawę z faktu, że każda, najbardziej nawet wypasiona makieta, na pewnym etapie swojego życia jest gołymi dechami. Ważne, aby ten etap zakończył się przed jakąkolwiek prezentacją makiety szerszej publiczności.
Co do własności i powstawania modułów mam tę świadomość Dominiku i sam bym chciał zobaczyć ten moduł po zakończeniu prac na żywo. Nieda się jednak nie dostrzec pewnych "propagandowych" /PRowych działań na YT PMMH0 co bywa czasem różnie odbierane, ale skupmy się na wątku imprezy jaka nas czeka...

Pozdrawiam,...
 
OP
OP
Arti2811
Reakcje
2.464 79 2
#26
Szanowni koledzy, w związku z pytaniami odnośnie szczegółów wystawy, przedstawię jej zarys w kilku punktach.

- Pokaz makiety w skali H0e o długości ok 19mb - jeśli ktoś z kolegów pragnących nas odwiedzić a posiadających tabor H0e i chcąc go odświeżyć na imprezie proszony jest o kontakt przez PW z kolegą Marek1704. Tabor bez wcześniejszego zgłoszenia nie będzie brał udziału w pokazie.

- Pokaz makiety Car System o długości 2.60 m, pokaz modeli pojazdów.

- Ekspozycja kolei ogrodowej.

- Gościnnie stowarzyszenie modelarskie ESMMK.

Na wystawie ma się pojawić tuz polskiego modelarstwa kolejowego Zbigniew Molenda.

Odnośnie zaleceń sanitarnych na sali obowiązkowo nosimy maseczki!!! Będzie udostępniony płyn do dezynfekcji rąk, ( dezynfekcja gardła we własnym zakresie :).

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś dodatkowe pytania odnośnie wystawy zapraszam na PW.
Pozdrawiam serdecznie
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
#36
A nie za ciasno pod tym oknem macie, brzuchy się zmieszczą, no ciężko pod światło będzie zrobić zdjęcie.
Już się doczekać nie mogę.
 

Podobne wątki