• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kempol skleja

OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
APM, odlewy wykonane super, przy nich takie SDV czy JMPK to wyglądają jak odchody jakieś czeskiej wiewióry.
Dlaczego zaprzestali produkcji?
 
Ostatnio edytowane:

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.717 30 1
APM, odlewy wykonane super, przy nich takie SDV czy JMPK to wyglądają jak odchody jakieś czeskiej wiewióry.
Dlaczego zaprzestali produkcji?
APM to była jakość na najwyższym poziomie. Moje pierwsze żywiczne modele zlecałem im właśnie, SM03 pierwszej serii była odlewana przez APM z mojego modelu matki. Z Pawłem Pasterzem właścicielem ostatni raz rozmawiałem jakoś w 2013 i wtedy nastawiał się na modele w skali 1:45 ale nadal odlewał w innych skalach na zlecenie. Mieliśmy jakieś plany aby razem robić WLS150 w tej skali. Ostatnio faktycznie mało o nich słychać, stronę też trudno znaleźć.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 1260
W robocie 18
W robocie 176
W robocie 832
W robocie 309

Podobne wątki