• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

JELCZ 317 ciągnik siodłowy

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
#2
Model w mojej ulubionej wersji kolorystycznej, jeszcze jak by była niebieska plandeka:love:,
rozmarzyłem się, tak też jest zajefajnie. Mały kamyk do ogródka; klosze kierunkowskazów za długie, są równe średnicy
reflektorów, w rzeczywistości są krótsze.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#3
Ładny :) To model z typu "gotowiec " czy kolega sam go zbudował ?
W nawiązaniu do tego co napisał kol @Tomek M. również boczne kierunkowskazy wydają się być ciut za duże , no i poprawił bym przednie reflektory , bo psują trochę wizualnie model . Ale całość piękna (y)
Pozdrawiam serdecznie
 
OP
OP
Driver

Driver

Aktywny użytkownik
Reakcje
260 1 0
#5
Ładny :) To model z typu "gotowiec " czy kolega sam go zbudował ?
W nawiązaniu do tego co napisał kol @Tomek M. również boczne kierunkowskazy wydają się być ciut za duże , no i poprawił bym przednie reflektory , bo psują trochę wizualnie model . Ale całość piękna (y)
Pozdrawiam serdecznie
Model to zestaw żywiczny do złożenia ,naczepa firmy AVD, może model ma jakieś błędy ale nie miałem na celu zbudowania modelu tzw cukierka;) .Kierunki faktycznie są trochę za długie, ale to nie problem wiedzie się na warsztat i założą odpowiednie:D
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#6
Dzięki za odpowiedź. Mnie również podobają się te modele i w tej skali właśnie.
Sam myślę coraz częściej czy nie zacząć ich kolekcjonować ( zwłaszcza chciałbym te kultowe z czasów PRL-u ) :)
Jak napisałem wyżej model podoba mi się bardzo -choć osobiście poprawił by to co opisałem wyżej .
Gratuluję pięknego modelu (y)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
#7
Nie miałeś zamiaru zbudować cukierka, ale jakoś tak Ci wyszło ;), bo poprawić kierunki, czy klosze to nie problem,
a tak,to naprawdę wspaniały model, + za kalki z nazwą oddziału i numerem taborowym, zasłonki w oknach i węże
podłączeniowe, nie wszyscy to robią.
 
OP
OP
Driver

Driver

Aktywny użytkownik
Reakcje
260 1 0
#10
Dzięki za odpowiedź. Mnie również podobają się te modele i w tej skali właśnie.
Sam myślę coraz częściej czy nie zacząć ich kolekcjonować ( zwłaszcza chciałbym te kultowe z czasów PRL-u ) :)
Jak napisałem wyżej model podoba mi się bardzo -choć osobiście poprawił by to co opisałem wyżej .
Gratuluję pięknego modelu (y)
Podziwiam modelarzy którzy budują model w mniejszych skalach bo nie które z nich to małe dzieła sztuki modelarskiej ,ale mi jakoś zawsze było bliżej do większych skali 1/43 1/50 .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#12
Piękny model Ci wyszedł. (y) Gratuluję. (y) Świetnie, że wybrałeś właśnie te kolory, bo biała kabina z pomarańczową ramą idealnie się spasowuje. Podoba mi się takie modelarstwo (y).
 
OP
OP
Driver

Driver

Aktywny użytkownik
Reakcje
260 1 0
#13
Piękny model Ci wyszedł. (y) Gratuluję. (y) Świetnie, że wybrałeś właśnie te kolory, bo biała kabina z pomarańczową ramą idealnie się spasowuje. Podoba mi się takie modelarstwo (y).
Dziękuje miło mi że model się podoba :)ja też jelcze lubię w tych kolorach chociaż nie wyglądały na tzw smutasy(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 237
Skala 1:43 71

Podobne wątki