• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Irokez w sklejaniu

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
No bo jak już pisałem rozstałem się z tą skalą i tylko te berlińskie autobusy mnie nakłoniły do małego powrotu. Pokazywałem w temacie Ify i Bussingi, ale to głównie Ikarusy mnie urzekły.;)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
Obydwa Ikarusy pokazane wczoraj w moim temacie trafiły na warsztat. Tutaj można zobaczyć jak wyglądały wcześniej.
Kolekcja - BVB/BVG Berlin - Irokez46 | Strona 5 | Modelarstwo.info
Póki co stołówka ma wymienione okna z innego dawcy. Dzisiaj na szczęście pada a to oznacza że zamiast zaplanowanego koszenia będę mógł zająć się wnętrzem Ikarusa.
280-ka dla odmiany ma wymieniony grill na taki ze światłami transparentnymi i pomalowane uszczelki na czarno. Swoją drogą szkoda że Brekina na początku robiła te uszczelki w srebrnym kolorze.
20220813_110758.jpg
20220813_110846.jpg
20220813_110916.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 26

Podobne wątki