• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Integra

Wola

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam chce sobie zapełnić regał modelami 1:18 i mam dwa pytania. Jaka jest najlepsza/dobra firma modeli 1:18 i drugie pytanie, czy wie ktoś gdzie znaleźć model honda integra dc2 Type r ale najlepiej w wersji na Europę?
 

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.113 7 0
#2
Ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, która firma modelarska jest najlepsza. W czołówce na pewno trzeba wymienić CMC, AutoArt, Kyosho. Wszystko kwestia tego jak gruby masz portfel. Z tych tańszych a w miarę nie złych proponuję spojrzeć na modele firmy Norev aczkolwiek tu z wykonaniem jest różnie.
 
OP
OP
W

Wola

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
A Otto mobile to dobra firma? Bo na zdjęciach wygląda ok ale to zdjęcia... Znalazłem na Amazon ale za ponad 100 euro z przesyłką.Moze ktoś ma wyżej wymieniony model i chce sprzedać?
 

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.113 7 0
#4
Modele firmy Otto robione są z żywicy, nie posiadają oczywiście otwieranych elementów i najczęściej są to modele produkowane w ograniczonej ilości Mam jeden model tej firmy (Mercedes 280CE) i muszę stwierdzić, że detale są na naprawę wysokim poziomie, możesz go zobaczyć w moim wątku. Co do cen... witaj w świecie 1/18