• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele II Festiwal Kolej w Miniaturze - Sosnowiec -18 i 19 marca 2017 r.

gulasz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Fajnie gdyby na plakatach była informacja o opłacie za wstęp.

...bo kiedy mówię znajomym o imprezie to pytają: Ile za wstęp?

... a gdy córka niebawem powiesi plakat w szkole - to pytanie znów zaistnieje.

(wiem, że to można doczytać na stronie, ale...)
Pozdrawiam.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#5
Informacja na temat opłaty za wstęp już jest.
A tak prezentują się bilety wstępu wydane w formie niemałej naklejki:
_wsb_656x352_Bilety2017-kolekcja-min.jpg
 
OP
OP
Grzes

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
571 7 0
#10
5 zł nie jest chyba wygórowaną ceną biorąc pod uwagę nakład pracy jaki w nią włożono.
Popieram kolegę w całej rozciągłości ;)

Nakład pracy włożony przez organizatorów tej imprezy powinien zostać doceniony .
Już w trakcie I edycji Festiwalu padały słowa uznania za świetnie zorganizowaną imprezę :)

Mogę tylko uchylić rąbka tajemnicy - Firma PIKO przygotowuje retrospektywę swojej działalności w postaci wystawy swoich wyrobów od początków działalności po dzień dzisiejszy .
Może słowo retrospektywa jest zbyt wygórowane, ale dla naszego grona jest adekwatne.
Bardzo miło będzie sobie przypomnieć, jak się stało w kolejce do CSH po wymarzony zestaw lub tabor ;)
 

gulasz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
KOMUNIKAT

Wąskotorowa Kolej Polowa 5” ogłasza, że w dniu 18 marca 2017 r. (sobota) na terenie wystawy będzie prowadziła pociągi specjalne przewożące dzieci.


Przejazd bezpłatny.


Witam wszystkich. Mam na imię Michał. Jakiś czas temu zarejestrowałem się pod nieck-iem gulasz- to ksywka raczej nieznana, z czasów podstawówki. Pozdrawiam.
 

Załączniki

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
155 1 0
#12
Ja też będę. Mam zamiar rozłożyć trochę torów Kato na ławkach i popuszczać trochę Shinkansenów. Jak ktoś ma ochotę swoje modele w skali N "przewietrzyć" to zapraszam :)
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#19
Powiem tak...
Cena w sumie niewygórowana, zapowiada się bajer impreza,... tylko, że dla mnie trochę poza zasięgiem ( ilość kilometrów do przebycia) oraz mam robotę w tym czasie:devil:.
Jedyne pocieszenie to to, że będę się bujał modelami w 1:1...:D

Pozdrawiam z MMz i życzę udanej zabawy:)
 

Podobne wątki