• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Gumki przyczepnościowe

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#1
Witam.
Czy może mi ktoś doradzić jakie powinny być prawidłowe wymiary gumek do Pikowskiej EU07 oraz Ok2?:niepewny::)
W żadnym z zagadniętych sklepów tego nie wiedziano.:(
 

Adam Kobyliński

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
1.164 68 6
#5
Może i liczy (ja płaciłem 13), ale jak ktoś potrzebuje szybko to wysyłają w 3 dni i przesyłka szybko dociera do celu. Jeżeli czegoś nie ma w sklepach internetowych to trzeba się liczyć z oczekiwaniem ok 3 tygodni plus czas wysyłki. Dla porównania Roco wysyła po 2 tygodniach od zamówienia.
 
OP
OP
B

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#6
Ale zamawiaj w rodzimych sklepach bo Herr Dr. Piko liczy se 15 eurasów za zagraniczną wysyłkę w przypadku części zamiennych...
Tak, zorientowałem się gdy "wrzuciłem"do koszyka.:( Puki co, to wstrzymuję się z zakupem. Może znajdę w naszych polskich sklepach. Narazie chodziło mi o ustalenie rozmiarów (co należy szukać?). Dzięki.;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Mam pytanie 2

Podobne wątki