• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:25 Grubenlok LEW EL2 3D

OP
OP
draccus

draccus

Aktywny użytkownik
Reakcje
745 0 0
#21
Witam dzięki za fotki. Zdjęcia z zewnątrz również są przydatne. Posłużą przy budowie modelu podczas malowania i brudzenia. Wszelkie zdjęcia przygarnę jak i rysunki. Szczególnie przydatne są te ze środka lokomotywy oraz tych bocznych pantografów. Na teraz muszę trochę improwizować i korzystać z tego co posiadam. I jeszcze jedno pytanie czy wagony samowyładowcze na tych zdjęciach to Falls typ WAP bo w sumie fajnie by się prezentował w komplecie z krokodylem :)
 
Ostatnio edytowane:

Kamilb

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.112 28 6
#27
Z tego co wyczytałem tu na forum to SŁUZYŁY, bo wszystkie zostały wycofane z ruchu( kopalnia przeszła na transport blachosmrodowy-czyt. samochody cięzarowe) i na bank zostaną pocięte na złom
Co prawda staroć, ale jako że temat odżył - krokodyle działają, a przynajmniej w sierpniu jeździły ;)
 
OP
OP
draccus

draccus

Aktywny użytkownik
Reakcje
745 0 0
#28
Co prawda staroć, ale jako że temat odżył - krokodyle działają, a przynajmniej w sierpniu jeździły ;)
Jeżdżą do Pątnowa do elektrociepłowni ale do końca 2025 ma być likwidacja odkrywki i wygaszenie. Miałem okazję na wizytę w szopie i pomiary na "rozłożonej " na kawałki lokomotywie. W czerwcu zeszłego roku zakończyła się odkrywka Jóźwin. I jako ciekawostka jedna z koparek stoi na pobliskim polu. Ma być z niej muzeum
 

klint

Aktywny użytkownik
Reakcje
524 0 0
#31
@Krzychu no nie wiem co napisać, bo już mi się szykuje robota na co najmniej na dwa lata, i to przez Ciebie.
Więc proszę bez dedykacji:))))))) A swoją droga odwalasz kawał dobrej roboty tymi renderami, przynajmniej dla mnie. Więc wielki szacun dla Twojej pracy.

Pozdrawiam Piotr.