• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Falns.....powiedzmy że 441v

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#1
Cześć, chciałbym się pochwalić swoim najnowszym wagonem w barwach PKP ;) Wszystko po to aby zrobić sobie skład różnorodnych talbotów do swojego loka ;)
Po głowie chodzi mi taka wersja
https://www.bsk.isdr.pl/wagony/fot/falns_441v.jpg
Bazą jest wagon PIKO 40713.... ale inne z tej serii wg też mogą być spolszczone :)
Wiem że kalki są złe... ale bardzo chciałem zobaczyć jak ten wagon będzie wyglądać w składzie na gotowo ;) W sumie tragedii nie ma.... ale liczę że kolega @SP47-001 zrobi mi takie kalki jak należy ;)
Poniżej fotka samej budy po pomalowaniu.
20200319_114610.jpg
W składzie wygląda też atrakcyjnie ;)
20200319_232235.jpg
20200319_232648.jpg
Chciałbym złożyć skład +- jak ten tutaj
Niebieską wersję PKP Cargo też będę chciał zrobić, tak w opozycji do Fleischmanna PKP Cargo.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#2
No Szymon, rozumiem, że to w ramach walki z korona(ś)wirusem., by się na ulicy nie narażać... A poważniej..., znów wchodzisz na ambicje... :D(y)

Pozdrawiam,...