• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK Eszelony

MAT

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#81
Jak sobie tak maszerowałem w śniegu z deszczem z ukochaną na zakupy drobne, to próbowałem sobie przypomnieć położenie tych chrap, i tak prawie na jakieś 60 % jestem pewny że na co dzień ich nie było na Topas-ach, jak były ćwiczenia w sadzawce lub "desantowanie" to tak, był tu na forum Kolega Mat, on był bardziej zorientowany w tej materii.
Wywołany do tablicy - jestem. Potwierdzam na czas transportu chrapy były opuszczone.

Po za tym warto podać źródło fotografii załadunku TOPAS'a.
 
OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
#82
Wywołany do tablicy - jestem. Potwierdzam na czas transportu chrapy były opuszczone.

Po za tym warto podać źródło fotografii załadunku TOPAS'a.
W uzupełnieniu - źródło zdjęcia TOPASa na platformie: http://www.7ldd.ocalicodzapomnienia.eu/wpis.php?wpisid=33
Praca nad składem ze sprzętem 7ŁDD powoli dobiega końca. Pozostaje załadować na platformy czołgi PT76 (4 szt.) oraz samobieżne działa przeciwlotnicze ZSU57-2 (2 sztuki). Coś czuję, że żaden Zetkowy lok tego wszystkiego nie uciągnie.