• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Emek 89509, Scania P, dostawcze DHL

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#2
Gratuluję. Piękny model i na pewno zniesie wiele mechanicznych zabiegów. Miałem ostatnio przyjemność taką Scanię przerobić na dość nietypową zabudowę ;)
20161222_223546-1.jpg

Bardzo miłe wrażenia z pracy nad modelem z tej firmy. Detal kabiny bardzo ładny. Przemilczę resztę. Jest co poprawiać :) Na półce już czeka MAN do przeróbki.
Nie wiem jak z ochroną przed UV. poczekamy-zobaczymy to dasz znać ;)
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#3
Emek... modele czy może jednak bardziej zabawki z wyższej półki?
Dla mnie to chyba jednak ta druga opcja. Fakt forma kabin, proporcje i ich wykonanie bardzo dokładne, ale patrząc na pozostałą cześć pojazdów mam wrażenie zabawkowatości. Trzeba przyznać, że serie Emka nie są zbyt popularne w naszym kraju, a szkoda, bo kiedyś za Scanie 3 lub 4 Serii (w dobrym stanie) byłbym wstanie fajnie zapłacić. Uważam też, że gdyby znalazło się kilku zakręconych ludzi na ich punkcie, to z odrobiną modelarskiego podejścia można by zrobić z takich zabawek fajne miniatury odpowiedników z realnego świata drogi.