• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Budowa elektrowozów EU07, ET22, ET41 - rozmowy

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#1
Przyszły już koła d=26,3 mm z osiami do budowy polskich (PRL) elektrowozów. Koła wędrowały dwa razy z powrotem do Slatersa, bo ciągle myliłem się w podawaniu oznakowań, aż wreszcie doszły poprawne, oto one 22 osie.
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#3
A jak wyglądają ?
Praktycznie nie widać ich na żadnym zdjęciu, a co dopiero w modelu. Poza tym to są jedyne koła o średnicy 3'9" (d=26 mm) w wersji pełnej dostępne u Slatersa.
 
Ostatnio edytowane:

Greif1

Znany użytkownik
club 0
Reakcje
793 1 0
#8
no Konrad takie uproszczenie? ;) jak nie będzie widać jak widać :D
a na serio no coś tam jednak widac przynajmniej jak dla mnie ale jak nie ma alternatywy no to trudno...
 
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#10
no :) czyli koła są ok, przecież takich gotowych nie da się kupić, dzięki Adam
 

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.652 12 2
#11
Na upartego niby sa ok, ale ksztalt kola bosego ma sie nijak do rzeczywistosci. Wszystko zalezy od tego jak Adamowi sie uda systemem ciegien ukryc kolo bose pochodzace od wagonow.
 

Greif1

Znany użytkownik
club 0
Reakcje
793 1 0
#12
no ja to plastikowo żywiczny jestem :) , bym dziury powiercił a resztę doklejane z żywicy imitacje... i wizualnie było by ok...
 

uboottd

Aktywny użytkownik
Reakcje
58 0 0
#13
Ano, pogadaj z Mariem Modelario, myślę że spokojnie bedzie w stanie wydrukować Ci takie maskownice do kół.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Elektrowozy 0

Podobne wątki