• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioarma samochodowa

OP
OP
miś

miś

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Na "asfalcie" to Twórczość Pabla Picassa?
Po pierwsae to nie jest asfalt a po drugie to są pęknięcia.
 

kamikaze

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Jeżeli to ma być zapowiadana "berlinka", to droga ta jest tzw. "żółtym szlakiem" czyli drogą wojewódzką nr 142 z węzła na S3 do Lisowa na krajówce K20. Więc tablica przy drodze jest błędna.
Ciekawostką jest to że od węzła na S3 do skrzyżowania z drogą wojewódzką 141 jest to droga dwujezdniowa.
 

Azrael

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Trochę tablica pasuje do terenów gdzie dość często się poruszam. Ja bym ją postawił za mostem na Wiśle w okolicy węzła krajowej bodajże "ósemki" z trasą na Płock... Idealne miejsce, tam jest podobny asfalt :)
I kilometraż pasuje...

http://mapa.targeo.pl/zakroczym
 
OP
OP
miś

miś

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Zgadłeś to miała być berlinka mam bardzo dużo zdjęć taj drogi map oraz filmów chodziłem po mostach na tej drodze ponieważ jakieś dwa kilometry od niej mieszka moja babacia.Droga na dioarmie jest betonowa ponieważ chciałem aby się wyróżniała. ;)
 

daniel loko

Zieleninka
Reakcje
1.731 13 0
#8
Teraz to już mimo małych błędów dioramka wygląda bardzo schludnie i czysto. :p :D Powoli Miłosz robisz postępy Trzymam kciuki :D
 

milosz216

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
Jak na ciebie świetna :twisted: A ja żeby podnieść ci troche poprzeczkę sądze ze jest za czysta (czy widziałeś kiedys taka czystą droge), śmieci na trwawie by się przydały.
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#10
milosz216 napisał(a):
Jak na ciebie świetna :twisted: A ja żeby podnieść ci troche poprzeczkę sądze ze jest za czysta (czy widziałeś kiedys taka czystą droge), śmieci na trwawie by się przydały.
A jak na Ciebie - aż o rok starszy Kolego? :idea:
 

milosz216

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Ja nie pisze że jestem lepszy, ale widząc jego poprzednią makietę, to jest bardzo dobre, i daje tylko Misiowi dobre rady (nie można?).