• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Czy jest model....

Ludlego

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam!

Chciałbym się dowiedzieć, czy któraś firma w naszej skali robią karetki zza oceanu? Chodzi mi mniej więcej o takie Fordy/Dodge jak na fotografii poniżej
IMG_5903_FDNY_bus(4842913473).jpg
 

Psborsuk

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
47 0 0
#10
Witam kolegów samochodziarzy, podczepiam się pod temat z moimi pytaniami. Czy ktoś się orientuje, czy w skali 1:87 były wypuszczone takie modele:
- Seat Altea xl
- Opel Omega B kombi 1994-99
- VW Jetta 2 sedan?
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#11
Witam kolegów samochodziarzy, podczepiam się pod temat z moimi pytaniami. Czy ktoś się orientuje, czy w skali 1:87 były wypuszczone takie modele:
- Seat Altea xl
- Opel Omega B kombi 1994-99
- VW Jetta 2 sedan?
Leń z Ciebie wystarczy sobie w google wpisać i się dowiesz że w skali 1/87 omega B kombi producent Herpa jest, VW jetta 2 jest producent Wiking , Altea xl nie ma jest zwykła Altea z Reitza
 

Psborsuk

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
47 0 0
#12
Dziękuję. Fakt, nie sprawdziłem (w ten sposób), mea culpa. Do tej pory szukałem na stronach poszczególnych sklepów. Cóż, widać myślenie (czasem) nie boli...
 

Psborsuk

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
47 0 0
#13
Leń z Ciebie wystarczy sobie w google wpisać i się dowiesz że w skali 1/87 omega B kombi producent Herpa jest, VW jetta 2 jest producent Wiking , Altea xl nie ma jest zwykła Altea z Reitza
Poszukałem zgodnie z sugestią, i o ile Omegę znalazłem, tak Jetty 2 niestety nie. Wiking ma model 2008, ale "dwójki" z lat 1984-92 nie znalazłem.
 

marbes

Aktywny użytkownik
Reakcje
333 1 0
#18
Patrzyłeś na allegro? Poza tym przypomniało mi się, że Roco robiło modele miejsko- budowlanych ciężarówek w tym Steyr 91. Pozdrawiam.
Tak trafiłem na allegro oraz na facebooku na taki model ale własciciele nie wiedzieli kto jest producentem. Przeglądam również katalogi ale narazie nie natrafiłem. Roco robi ale dwu osiowe.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy osobowe 3

Podobne wątki