• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężki sprzęt, maszyny rolnicze oraz inne wynalazki - kolekcja Luke'a

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#1
Dzień dobry,

Na początek mała prezentacja Ursusa C330, którego to właściciel postanowił przewietrzyć i udał się na małą przejażdzke.:gwizd:
Model autorstwa naszego forumowego kolegi Daniela @dmvip a patyna mojego autorstwa.;)
Zapraszam do oglądania i komentowania.:)

Pozdrawiam,
Łukasz

_Ursus Luke-1.jpg
_Ursus Luke-3.jpg
_Ursus Luke-2.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#2
Ciekawie to wygląda. Musisz tylko poprawić drzewo, bo druty wystają, a i widać skręty drutów na korze... ;)
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#3
Ano właśnie dopołudniowe słoneczeko wyciągneło takie kwiatki:X3: ale przyjmijmy, że drzewko troszkę spróchniało:ROFL:
Powiem Ci Maćku @Mafo, że jest to dioramka mojej córki którą stworzyła na Festiwalu Kolei w Miniaturzę ze dwa lata temu... :D
Co nie zmiana faktu, że Natka będzie miała misję specjalną...:cool:

Pozdrawiam,
Łukasz
 

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
#8
A taki był czyściutki :(, patyna natomiast tchnęła w niego "życie" wygląda rewelacyjnie, piękna patyna ! Tylko gdzie ten kumin :)
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#10
A taki był czyściutki :(, patyna natomiast tchnęła w niego "życie" wygląda rewelacyjnie, piękna patyna ! Tylko gdzie ten kumin :)
Spoko Danielu, pozostałe ciapki są czyste... jeszcze;)
Na szczęście "kumin" się znalazł, skubany schował się w trawie:eek:
Co nie zmiania faktu, że zauważyłem to dopiero gdy wrzuciłem fotki na forumo_O

Pozdrawiam
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#12
fajna prezentacja :) model ursusa 30stki jest świetnie wykonany, posiadam również ten sam egzemplarz i naprawdę jest na czym oko zawiesić i ciężko wzrok od tej miniaturki oderwać :) Bardzo podoba mi się pierwsze zdjęcie, kolego chętnie zobaczył bym więcej zdjęć z tą 30chą co ją targa na pierwszym foto :)
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#13
Dzień dobry,

Poniżej prezentacja modelu czeskiej przyczepo-wywrotki BSS PS2 - model wykonany z żywicy produkcji czeskiego Icara.
Dla przypomnienia - Ursus 330 produkcji Daniela @dmvip.
PS Niedociągnięć domku proszę nie krytykować gdyż jest dziełem mojej córki Natalki, zrobiła go mając 8-lat:cool: reszta dioramki również jest jej dziełem:love:

Zapraszam do oglądania:)
Przyczepa-Luke-01.jpg
Przyczepa-Luke-02.jpg
Przyczepa-Luke-03.jpg

Bardzo podoba mi się pierwsze zdjęcie, kolego chętnie zobaczył bym więcej zdjęć z tą 30chą co ją targa na pierwszym foto :)
Mówisz i masz;)
Przyczepa-Luke-04.jpg
Przyczepa-Luke-05.jpg

Pozdrawiam,
Łukasz
 

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
#14
Łukaszu po twoich przeróbkach oba modele wyglądają rewelacyjnie ! Domek i sceneria wykonane przez córkę również super jak na jej wiek. Staram się jakoś tą pasję zaszczepić w swoim synu ale przegrywam z CS-em :( i ludzikiem co rąbie siekierką w kwadraciki czyli Minecraftem.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#15
Świetna przyczepa i bardzo fajnie zwaloryzowana. Muszę pomyśleć o takiej. Kiedyś już sklejałem ją ale miała koła bliźniaki. Na tych pojedynczych bardziej mi się podoba.
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#19
Dzięki Panowie za pozytywne komentarze i oceny, kontynuująć temat wynalazków rolniczych, zaprezentuję pług 6-polowy Icara który to zjechał z mojego skromnego warsztatu:cool:
Poniżej mała sesja zestawu który wyjeżdza w teren z lokalnego PGRu;)
Pług-00.jpg

W drodze na pole...
Pług-01.jpg

Pług-02.jpg

Zjeżdzamy na pole...
Pług-03.jpg

Zapraszam do komentowania;)

Pozdrawiam
Łukasz
 

Podobne wątki