• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Brodagaz

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Wystarczy tydzień urlopu i drugi na restart a u Marcina dwadzieścia stron prezentacji.... :ROFL::ROFL::ROFL:
Może jakoś ogarniemy...
Dwa zestawy "piwne". Przez większość z nas - średnio lubiane, chociaż sama treść jak najbardziej. :D MAN z naczepą i MB w tandemie. Jak dla mnie - zdecydowanie ten drugi.
Czarny Actros - jak bym tu widział jeszcze czarne felgi, ale sam model bardzo ciekawy i wart posiadania.
Milka. Kilkadziesiąt modeli w tym malowaniu można znaleźć ale umówmy się , licytacje tego typu zestawów nie są na śmierć i życie... :ROFL::ROFL::ROFL: Tu akurat mamy świetną miniaturę od Albedo i detale z 1999 roku, których Herpa dalej się uczy... :ROFL:
Scanię piwną z grillem sobie odpuszczę. :D
Małe Atego. Z racji tego, że w naszej skali modele w przedziale 3,5 do 7,5 tony występują zdecydowanie rzadziej, zdecydowanie warto. Widzę , że parę modeli w tych barwach TEŻ udało Ci się uzbierać. :D
"Lohr" załadowany małymi KA... Albo mam Deja Vu, albo muszę mnie pić... :ROFL: Bardzo ciekawy pomysł , chociaż obecnie wartość samych Ka przekroczyła by pewnie koszty transportu... :ROFL::ROFL::ROFL:
Schuon. Bardzo fajny kąsek z okazji okrągłej rocznicy powstania firmy. Na duzy plus tablice rej.
Na koniec EuroTech. Pierwszy raz widzę a do tego ta dwuosiowa naczepa.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Ciekawy model. Ostatnia fotka najlepsza. (y) Trochę tylko Ci się rozpada ten AWM, antywjazd się zgubił, a drugi za chwilę wypadnie. Szkoda, że ten producent nie robił tych elementów dokładniej spasowanych.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Ciekawy model. Ostatnia fotka najlepsza. (y) Trochę tylko Ci się rozpada ten AWM, antywjazd się zgubił, a drugi za chwilę wypadnie. Szkoda, że ten producent nie robił tych elementów dokładniej spasowanych.
Niestety rozpada się jak każdy AWM , te modele od razu po wyjęciu z pudełka trzeba skleiać bo inaczej kończą jak ten , brak jeszcze siłownika , kupiłem w tym stanie bo mi się koła i malowanie podobały :)
 

Podobne wątki