• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Centrala DCC Wifii Z21 Booster 4.2A

Rafał S.

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Witam. Zamówiłem i podłączyłem niedawno. Tak jak w opisie booster daje możliwość sterowania makieta za pomocą smartfona i multimouse. Na razie przetestowałem na aplikacji ROCO Z21. Jeśli masz starszy zestaw cyfrowy ROCO a nie chcesz inwestować w nowe Z21 to fajna opcja.
 
OP
OP
T

Tatul

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#3
Bardzo dziękuje za odpowiedź. Daj znać jak po testujesz trochę dłużej, czy pojawią się jakieś problemy. Czy próbowałeś sterownia rozjazdami? No i jest jak piszesz:) mam starszy zestaw cyfrowy ROCO a nie chcę inwestować w nowe Z21. Chciałbym to wykorzystać przy podłogowych prezentacjach(mam tory Trix i rozjazdy z dekoderami Märklin).
 
Reakcje
0 0 0
#8
Witam. Używam tej centralki od dłuższego czasu do moich zabaw podłogowych. Nigdy nie było żadnych problemów. Multimaus Roco działa bez zarzutu. Funkcja WiFi szybko łączy się z telefonem i aplikacją Z21 co daje możliwość zabawy w kilka osób. Nie raz puszczałem po 3-4 lokomotywy naraz z dźwiękami plus oświetlone wagony i śmigały aż miło. Śmiało mogę polecić każdemu. Centralka Roco leży i kurzy się w pudełku już od dawna ;)
 
Reakcje
188 0 0
#14
Mam pytanie dotyczące tej centralki plus boster od tego samego producenta,czy zwarcie na centralce lub bosterze wyłączy cały system czy tylko odcinek torów zasilany tym urządzeniem na którym wystąpiło zwsrcie. Drugie pytanie to czy roco 10764 może pracować jako boster z tą centralką
 

PP1970

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
2.841 86 0
#15
czy roco 10764 może pracować jako boster z tą centralką
Może. Zwarcie wyłącza cały system przy tym boosterze - sądzę, że przy nowym też. Wyłączanie zasilania przy wykrytym zwarciu jest najwyraźniej na poziomie centralki.

A ustawianie CV wyższych niż 265 też?
W aplikacji Z21 na smartfonie/tablecie czytałem i ustawiałem rejestry w okolicach CV500.

Szczyt szczytów to niebieski przewód + zasilania.
Daltoniści powinni być zachwyceni. Przynajmniej jakiś rozpoznawalny kolor.
 

dulebson

Nowy użytkownik
Reakcje
9 0 0
#16
Hej!
Mam problem z podłączeniem się do wifi centralki, z dwóch różnych smartfonów i z laptopa. Połączenie się udaje, potem znika, i tak w koło. Dodam że w centralkę dioda niebieska świeci ciągle a zielona miga z częstotliwością 1 sekundy.
Proszę o pomoc.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 6
DCC 2
DCC 3
DCC 8
DCC 6

Podobne wątki