• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Budynki magazynowe

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#1
Magazyn Bürnning-Modelbau :
Drugim ciekawym produktem firmy Buenning-Modellbau jest wąski magazyn dwustronny z drzwiami przesuwanymi na rolkach. Model od strony placu ma elewację częsciowo tynkowaną. Dach kryty papą i charakter architektury umożliwiają zastosowanie modelu na makiecie w polskich klimatach.
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#2
Zastanawiałem się czy zabrać głos w sprawie stacji i magazynu, postanowiłem jednak się wypowiedzieć. O ile budynek stacji jest dla mnie do przyjęcia, to budynek magazynu już nie. Nie lubię budynków w takim stanie technicznym, gdzie nikt o nic nie dba,żeby budynek doprowadzić do takiego stanu to woda z przeciekającego dachu musiała by się lać na cegły przez co najmniej 15 - 20 lat.Po co tynkować budynek,który jest zbudowany z cegły, najlepszego materiału używanego dawniej i dziś, chyba tylko po to by ukryć przed oczami jego dewastację. I nie chciałbym kiedyś usłyszeć, że to są polskie klimaty, nawet jeżeli budynek ten byłby tylko na makiecie, to niech będzie na niemieckiej a nie polskiej makiecie.
 
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#3
MAGAZYN HOBBYTRADE :
Duńska firma Hobbytrade oferuje ciekawy budynek magazynowy wykonany techniką laserową z materiału pod nazwą Pertinax (?) oraz z kartonu. Elementy drewniane z naturalnego drewna. Wymiary magazynu to długość 475 mm, szerokość bez rampy 193 mm, wysokość 141 mm. Magazyn można zamówić także jako pół-relief (do ściany). Cena całego 249 €
http://ww2.hobbytrade.de/produkte/gebaude/s0/model_s0.shtml

(foto: SNM)
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Budownictwo 2
Budownictwo 28
Budownictwo 1
Budownictwo 5

Podobne wątki