• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny BRAWA (Dream) - modele lokomotyw serii Pt31

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#1
UWAGA
pewna firma ,pyta się Was po przez moją skromną osobę , kto zamierza zakupić Pt31 oczywista w polskich barwach, epoka III ,
mile widziane nicki lub nazwiska ,proszę także zebrać zamówienia od osób Wam znanych a nie piszących na forach z różnych powodów, dodam ,że cena w zależności od euro oscyluje pomiędzy 2000 a 2200 zl polskich
pilne
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#2
FENIX napisał(a):
UWAGA
pewna firma ,pyta się Was po przez moją skromną osobę , kto zamierza zakupić Pt31 oczywista w polskich barwach, epoka III ,
mile widziane nicki lub nazwiska ,proszę także zebrać zamówienia od osób Wam znanych a nie piszących na forach z różnych powodów, dodam ,że cena w zależności od euro oscyluje pomiędzy 2000 a 2200 zl polskich
pilne
A co to za firma? Pytam bo ja jestem zainteresowany ale interesuje mnie tylko fachowa przeróbka a nie jakieś partactwo.
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#3
Co prawda zarzekałem się, że kupię 19.1 i będę na IV ep. przerabiał, ale jak znam życie, wylądowała by na półce jak inne czekające na Godota modele, dlatego zdecyduję się na gotowca.
A kto to konkretnie wstawszy z popiołów pyta?
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#4
ciekma napisał(a):
Co prawda zarzekałem się, że kupię 19.1 i będę na IV ep. przerabiał, ale jak znam życie, wylądowała by na półce jak inne czekające na Godota modele, dlatego zdecyduję się na gotowca.
A kto to konkretnie wstawszy z popiołów pyta?
A może by tak po linii krakowskiej Draculę zmolestować o przeróbkę? Ja napisałem do Brawy z pytaniem o Pt31 i wyraziłem chęć zakupu. Oto odpowiedź:

Dear Mr.


right now we are only produce the DRG and ÖBB Version from the Pt31.

We will think about the PKP Version from the Pt31 maybe next year...


Best Regards
Ale to takie maybe, maybe.... Więc jak będzie polska przeróbka ale klasa wykonania Brawy (może Parowozik by zrobił), to ja wchodzę w to. I jeszce jedno... interesuje mnie tylko wersja z dźwiękiem.
 
A

Adam-H0

Gość
#5
na taka z dziekiem, tez bym sie zapisal - ale wazne kto robi, 500 euro to musi byc super robota :cool:
 

pantaleymon

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#8
Odnośnie Pt31: przede wszystkim więcej info - jakość porównywalna z ....; również cena w euro, żeby nie było nieporozumień po jakim kursie liczymy? Czy dekoder z dźwiękiem w cenie czy opcja? Czy jak epoka III to coś więcej niż przemalowanki jakie uskuteczniają np. w FLM? Czy będzie dostępna epoka IV? kto będzie reprezentował w Polsce - ktoś konkretnie czy sprzedaż po sklepach jak leci; itd. itp.

I jeszcze jedno: to samo pytanie - dokładnie - zadaje LOK777 na FM:
http://www.forum.martel.pl/viewtopic.ph ... 4307dd679e

LOK777 → FENIKS to TY?
 

Sebastian B.

Aktywny użytkownik
Reakcje
60 9 2
#11
A czy wiadomo cos wiecej na temat Tkt3 od FL.Przygladam sie temu u reynauldsa i tak sie zastanawiam. Brac czy nie brac,o to jest pytanie :?: :D
 
OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#12
już odpowiadam , robota fabryczna by Brawa , w ofercie wersja tylko bez dźwięku
coś jak ,,prusoki,, by Parowozik , najwyższa półka, mam to mówię
 

Grzeju

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#13
Jeśli oryginał Brawy, historycznie oznakowany z polskimi reflektorami(mogą być międzywojenne), to ja biorę 1 szt.
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
515 21 0
#15
Albo Fenix/L77 ma poważne kłopoty z językiem polskim, albo kłamie.
W każdym razie posty dotyczące tej palcem na wodzie pisanej nowości, proponuję przenieść do wątku Pt31, albo wydzielić w osobny temat.
 

Bodek

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 4 0
#17
No pewnie żem chętny :razz: Ale więcej szczegółów plizz :!:
Kiedy taki model miałby się pojawić w sprzedaży, bo taki wydatek to muszę zaplanować z adekwatnym wyprzedzeniem!?
Zważywszy że przy odrobinie pecha w tym samym czasie ktoś może zaoferować polskie szczupaki Brawy (jako PKP), albo jeszcze co innego, to ten drobny z pozoru szczegół nabiera wagi ciężkiej :)
A poza tym jak dla mnie to najlepiej MD Olsztyn lub coś z D.O.K.P. Gdańsk lub Szczecin ep. IIIc.
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#19
michal-c74 napisał(a):
Corwin napisał(a):
A to ciekawe bo Brawa jeszcze nie ma gotowego modelu...
Tu zapewne Kolega Lok 77 miał na myśli wagony "prusaki" by Brawa wykonane na zamówienie "Parowozika" ;)
Pytanie tylko czy to kolega Lok77? Bo chyba to jednak nie jest Lok77... Inny adres e-mail i inny styl pisania na forum.

A co do produkcji to już napisał K.Koj ile trzeba minimum, żeby Brawa podjęła się przeróbki. Tak więc to raczej nie będzie produkcja Brawy a nasza lokalna przeróbka.

Tak samo odpowiedź, że będzie tylko wersja bez dźwięku. Dla Brawy nie ma znaczenia czy z dźwiękiem czy bez. Po prostu cena będzie inna. A na tak drogi parowóz najwięcej chętnych którzy go naprawdę kupią to ludzie z kasą i ich interesuje najmocniejsza wersja. Większość z nich to Ci co zamówili już Pm z Micro-Metakit. A podobno z Polski jest ponad 50 sztuk zamówionych.
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#20
Corwin napisał(a):
Micro-Metakit. A podobno z Polski jest ponad 50 sztuk zamówionych
Czy nie znaczy to w takim razie dosadnie, że mamy w kraju kolekcjonerów z prawdziwego zdarzenia, dla których liczy się naprawdę jakość? Tak więc byle jakie modele mają małe zbycie, zaś te naprawdę drogie dobrze schodzą. A kiedyś ktoś z branży mi mówił, że nie warto robić naprawdę drogich polskich modeli, bo Polaka na to nie stać. Lepiej trzepać taniochy. Tylko czemu w takim razie EFC-Loko sprzedaje (mimo nie małych cen) wszystko bez problemu i wciąz jest mało i mało, bo chętni czekają w kolekce latami, a naprawdę drogi model firmy Micro-Metakit też nie będzie dla producenta porażką produkcyjną?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 11
Tabor 4
Tabor 10
Tabor 0
Tabor 61

Podobne wątki