• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Brawa BR232 szoruje rurkami piasecznicy po szynach

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
#1
Witam,
Stałem się dzisiaj szczęśliwym posiadaczem modelu nr kat. 41412. Jest to mój pierwszy model z chińskiej produkcji firmy BRAWA. Posiada on dość upierdliwy mankament w postaci rurek piasecznicy wykonanych z plastiku, które najzwyczajniej w świecie szorują po szynach doprowadzając do zatrzymania modelu na niektórych łączach. Czy ktoś z Użytkowników zetknął się z podobnym problemem w przypadku brawowskich ludmił?
 
A

Adam-H0

Gość
#2
Mam pare modeli tej lokomotywy tej firmy i wszystkie jezdza normalnie. SPRAWDZ czy nic nie jest uszkodzone ( oberwane ).
Moze tez zle zlozone i trzeba to poprawic. Ogolnie nie jest to moze super model tej firmy, ale jest OK.
 
OP
OP
Michał_P

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
#3
Stan fabryczny. Po prostu część imitacji rurek odgięta jest pod zbyt dużym kątem, co powoduje opisywane zjawisko. Próbowałem odginać ale wraca do stanu pierwotnego.
 
OP
OP
Michał_P

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
#4
Ścisnąłem rurki z pudłem recepturkami, zostawiłem na noc i póki co jest dobrze... Zastanawiam się tylko na tym czy Brawa nie przeprowadza czegoś takiego jak kontrola jakości?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 11
Tabor 4
Tabor 10
Tabor 0
Tabor 61

Podobne wątki