• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Big Bus & Truck

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
#1
Witajcie,
długo się broniłem przed tą skalą, no ale dzisiejszy model, a raczej jego stosunek ceny do jakości rozłożył mnie na łopatki.
Skoda 706 RTO MTZ z rosyjskiego wydawnictwa modimio wydana w bardzo dobrej jakości, w zasadzie nie wierzyłem że przy obecnej sytuacji geopolitycznej ten model będzie można u nas dostać bez przepłacania kokosów spekulantom, no ale się udało(y)
Jedyne czego mogę się czepić to brak linii poszycia blach i pojedynczy rząd żaluzji w drugiej klapie.
Trileksy genialne:love:, tłoczone szyby, prawidłowa geometria budy, dobre wnętrze, realne podwozie i ładna atrapa za 220 zeta, gdyby to było SSM abo Classic Bus to cena razy dwa albo trzy minimum.
DSC_0482.jpg
DSC_0483.jpg
DSC_0485.jpg
DSC_0486.jpg
DSC_0488.jpg
DSC_0490.jpg
DSC_0492.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
#2
Witaj wśród zbieraczy tej większej skali. Skoda RTO zrobiona jest świetnie i właściwie nie za wiele potrzeba, żeby z niej zrobić Ogórka. Świetny zakup. (y)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
#6
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Minął rok, kupiłem drugi model, cały czas się bronię przed tą skalą, ale dla Ikarusa 620 trzeba zrobić wyjątek, jest to mój kultowy autobus z dzieciństwa, było ich dużo w Bielsku-Białej, miałem okazję dzięki pomocy dziadka zwiedzić wóz pogotowia technicznego zbudowany na bazie
właśnie tego modelu, a wrak takiego autobusu służył za "szatnię" na boisku do piłki nożnej w miejscowości w której dorastałem.
Oczywiście spędziłem w tym wraku mnóstwo czasu i nabiłem w wyobraźni chyba ze dwa miliony kilometrów:eek:
Co do samego modelu, jest to forma zrobiona na zlecenie rosjan do ich kolekcji gazetkowej, można go kupić jako IXO, Modimio, lub Sowietskij Avtobus, Stosunek cena/jakość jest bardzo dobry.
DSC_0852.jpg
DSC_0854.jpg
DSC_0856.jpg
DSC_0859.jpg
DSC_0860.jpg
DSC_0871.jpg
DSC_0872.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 3

Podobne wątki