• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy TomekM

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Wracamy do czasów współczesnych i przy okazji premiera nowej formy rietze czyli eCitaro w wersji przegubowej w malowaniu oczywiście z Hamburga ;)
Już kiedyś pisałem że nie jestem przeciwnikiem ekologicznych wersji napędu, ale kilka słów o ich ciemnej stronie, wszyscy słyszeli o pożarze na statku "Felicity Ace", prawdopodobną przyczyną był zapłon baterii w jednym z elektryków.
Tylko w ubiegłym roku do października spłonęło 70 autobusów z tym napędem, dane tylko z europy zachodniej, najgłośniejszym wydarzeniem był pożar w zajezdni w Stuttgarcie gdzie przy okazji spłonęły dwa zabytkowe Mercedesy, dosyć unikatowe bo karosowane w firmie Vetter.
Coraz częściej się pisze o e-ciężarówkach, a te przewożą różne towary.....
Powinni dopracować to bezpieczeństwo, (bo na razie to wyścig szczurów) zanim dojdzie do jakiejś większej tragedii...
A teraz modelik ;)
https://www.hamburger-fuhrparklisten.de/26.busbilder/1000hha3101/slides/3104-26,HHA,JN.html
A1.png
DSC_0448.jpg
DSC_0451.jpg
DSC_0453.jpg
DSC_0455.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Ostatnio edytowane:

Pioter234

Aktywny użytkownik
Reakcje
808 0 0
Witajcie,dzięki za oceny i komentarze ;)
Kolejny model z Hamburga do kolekcji, tutaj ciekawostką jest to że firma "Umbrella Mobility" jest z Czech a dokładnie z Pragi i obsługuje kilka linii na zlecenie VHH, ich logo można też spotkać na autokarach Flixbusa.
Man Lions City w najdłuższej przegubowej wersji GL.
https://www.hamburger-fuhrparklisten.de/26.busbilder/6000umbrella/slides/2023-11,Umbrella,MM.html
Zobacz załącznik 880811 Zobacz załącznik 880812 Zobacz załącznik 880813 Zobacz załącznik 880814 Zobacz załącznik 880815
SIM zaszalało w tym roku z tymi pozycjami. Ja sobie też zamówiłem. Czekałem na Twoją prezentacje, żeby przyjrzeć im się bliżej.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki