• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Żuki, Nysy, Tarpany, Lubliny

przemek_lipski

Aktywny użytkownik
Reakcje
759 10 0
#62
A to Nysa kina objazdowego, kadry z filmu z 1986 roku o takim właśnie tytule "Kino objazdowe":

051 - Nysa 522 kino objazdowe.jpg


054 - Nysa 522 kino objazdowe.jpg
 

Załączniki

przemek_lipski

Aktywny użytkownik
Reakcje
759 10 0
#63
A teraz rarytas wyciągnięty ze starej Polskiej Kroniki Filmowej Żuk na holzagas, czyli gaz drzewny - można zrobić model na bazie dostępnych kitów :)

036 - zuk holzgas.jpg


033 - zuk napisy boczne.jpg

041 - zuk holzgas.jpg
 

Załączniki

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.993 140 0
#67
Takie cuś mi dzisiaj zaparkowało pod osiedlowym sklepem (tzn pod "punktem pocztowym").
20211003_152223.jpg

Łezka się w oku zakręciła, bo u dziadka w sandomierskim obowiązywała rejestracja TBG, ten prawie sąsiad ;)


Inna sprawa, że na osiedlowym parkingu stale stoi taki zwykły, skrzyniowy/plandekowy Żuk ;)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#68
Takie cuś mi dzisiaj zaparkowało pod osiedlowym sklepem (tzn pod "punktem pocztowym").
Zobacz załącznik 841936
Łezka się w oku zakręciła, bo u dziadka w sandomierskim obowiązywała rejestracja TBG, ten prawie sąsiad ;)


Inna sprawa, że na osiedlowym parkingu stale stoi taki zwykły, skrzyniowy/plandekowy Żuk ;)
Ciekawa sztuka... A lokalizacji jest mi dobrze znana ...
 

przemek_lipski

Aktywny użytkownik
Reakcje
759 10 0
#78
Z zasobów NAC. Żuk Stołecznego Przedsiębiorstwa Instalacji Reklam Świetlnych - jest dość dobrze widoczne "logo" na skanie i można pokusić się o zrobienie kalki :)

stoleczne przedsiebiorstwo instalacji reklama swietlnych.jpg


stoleczne przedsiebiorstwo instalacji reklama swietlnych - logo.jpg


I jeszcze Nysa Wydawnictwa Prasa ZSL :) Też ładnie widoczne logo :)


3_40_0_5_38_96932.jpg
 
Ostatnio edytowane: