• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ścienna gablotka na tabor

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#1
Prezentuję mój pomysł na gablotkę ścienną na tabor, który polegał na tym, aby tabor prezentowany był z absolutnie minimalną ilością niepotrzebnych elementów i w sposób elegancki.
I tak gablotka wykonana została z płyty MDF o grubości 30 mm z nacięciem o szerokości 8 mm i głębokości 10 mm do wsunięcia (wbicia) półek z plexi o grubości 8 mm i szerokości 120 mm z wyfrezowanymi szczelinami o rozstawie torów (32 mm). Długość każdego z modułów 110 cm.
Szczeliny zabezpieczają tabor przed zsunięciem się oraz utrzymują go w linii prostej.
Płyta MDF pomalowana jest lakierem białym o maksymalnie dużym stopniu połysku, co nadaje elegancji rozwiązania.
 

Załączniki

Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
M

Mattia

Gość
#2
Faaajne ! ,szczelina jako tor to super pomysl. Ale za to jaki jest poziom super ,ze nic nie "zlata" z tych poleczek:)
A jaki koszt tej "imprezy"?
 

Tomek 051

Nowy użytkownik
club 0
Reakcje
1 0 0
#3
Czy to na dole to Pm36-1? Czy ona jest zielona? Jak ma przedstawiać okres eksploatacji na PKP 63-65r (chyba ma wiadra) do 75r (bo wtedy skończyła w Tarnowskich Górach) to ma być czarna no chyba że przedstawia eksponat muzkolu lub wolsztyński ale to nie ta zieleń.

Ktoś sobie ubzdurał że była zielona, ciekawe czemu :rolleyes: no ale ja się nie znam.

Ps.Jak by co to mam fotkę color, co prawda ORWO ale na zieloną to ona nie wygląda.
Nie mogę niestety jej tu wkleić, ale jak coś jest do wglądu u mnie.
 
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#4
Ta Pm36-1 jest modelem stacjonarnym i ma kolor ciemno-zielony, tak ją wymalował modelarz z Poznania, który ją zrobił z blachy stalowej.