• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ś.P. ANDRZEJ SZADKOWSKI

JSz

Użytkownik
Reakcje
132 0 0
#1
W dniu 30.03.2018 w wieku 81 lat ,po długiej i ciężkiej chorobie odszedł na wieczną służbę mój Tata Andrzej.Był wieloletnim przewodnikiem w warszawskim Muzeum Kolejnictwa w którym to pracował od połowy lat 90-tych do 2013 roku.Wychowało się z przy Nim parę pokoleń przewodników i miłośników kolei.Tata był również długoletnim członkiem Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei,fascynowała Go historia skierniewickiej parowozowni i stacji.To dzięki Niemu dane mi było zjeździć w latach 90-tych liczne koleje i sieci wąskotorowe.
Cześć jego pamięci.
 

tomekkor

Znany użytkownik
Reakcje
5.512 31 1
#7
W dniu 30.03.2018 w wieku 81 lat ,po długiej i ciężkiej chorobie odszedł na wieczną służbę mój Tata Andrzej.Był wieloletnim przewodnikiem w warszawskim Muzeum Kolejnictwa w którym to pracował od połowy lat 90-tych do 2013 roku.Wychowało się z przy Nim parę pokoleń przewodników i miłośników kolei.Tata był również długoletnim członkiem Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei,fascynowała Go historia skierniewickiej parowozowni i stacji.To dzięki Niemu dane mi było zjeździć w latach 90-tych liczne koleje i sieci wąskotorowe.
Cześć jego pamięci.
Wyrazy współczucia. Cześć jego pamięci.
 

Prezes TS

Expert
Ekspert
Reakcje
1.054 25 2
#14
Smutna wiadomość . . .
Pana Andrzeja znałem ze spotkań w gronie PSMK.
Był bardzo życzliwym i towarzyskim miłośnikiem kolei.
Takim pozostanie w mej pamięci.
Serdeczne kondolencje dla rodziny.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
#17
Znów odszedł ktoś, kogo brak odczujemy wszyscy.
Szkoda, to był niesłychanie życzliwy i sympatyczny człowiek.

Wyrazy współczucia.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Sala Pamięci 83
Sala Pamięci 1

Podobne wątki