• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ś.P. ANDRZEJ BRYLSKI "Alegratka"

roy

Nowy użytkownik
Reakcje
15 0 0
#1
Z wielkim smutkiem informujemy, że 27 września w wieku 77 lat zmarł nasz Drogi Tata Andrzej Brylski. Wielki miłośnik kolei przez wiele lat związany z Warszawskim Klubem Modelarzy Kolejowych. Człowiek o ogromnej wiedzy i poczuciu humoru. Twórca internetowego sklepu z kalkomaniami modelarskimi.
Odprowadzenie urny z prochami nastąpi 4 października o godzinie 12.00 na Cmentarzu Wolskim w Warszawie.
Spoczywaj w spokoju.

tata.jpg
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
518 41 1
#5
Jeszcze nie tak dawno miałem przyjemność rozmawiać z Panem Andrzejem.
Dzisiaj na koniec dnia z niedowierzaniem i olbrzymim smutkiem przeczytałem tą przykrą wiadomość.
Niestety wydarzył się najgorszy scenariusz, bardzo mi przykro.

Proszę przyjąć kondolencje i najszczersze wyrazy współczucia po śmierci Taty,dla całej Rodziny.
Cześć Jego pamięci.
 

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
#13
Wiele lat rozmów, wiele wskazówek, opinii, źródło wielkiej wiedzy. Wspaniały człowiek mający wielki wkład w nasze hobby. Kondolencje dla rodziny.
 

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.925 5 0
#15
Bardzo smutna wiadomość. Wyrazy współczucia dla najbliższych.
Pomimo, że Pana Andrzeja nie znałem osobiście, nigdy nie było dane spotkać się nam osobiście, doceniałem jego pracę. Cieszyłem się, że w ofercie wprowadzał dużo opisów na pojazdy szynowe i drogowe w epoce IV. Dzięki jego kalkomaniom powstało kilka ciekawych modeli w moich zbiorach. W jakimś stopniu te modele zawierają cząstkę Pana Andrzeja i będą o nim przypominać.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Sala Pamięci 22
Sala Pamięci 1

Podobne wątki