• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ni to moduł, ni makieta.

glowawojtas

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam.

Chciałbym się pochwalić wykonaną samodzielnie na bazie płyty CD diorama kolejową w skali N. co możemy na niej zobaczyć... niezbyt skomplikowane ukształtowanie terenu, pole, płotek, ścieżynkę, zieleń niską i średnią oraz wskaźnik W6 o dokładnie odwzorowanych wymiarach :)
Ogólnie, co się płyta miała marnować :D Oceńcie sami, to była moja pierwsza przygoda z tworzeniem zieleni.
 

Załączniki

  • 151,1 KB Wyświetleń: 1.452
  • 134,4 KB Wyświetleń: 1.451
  • 135,4 KB Wyświetleń: 1.448
  • 157,8 KB Wyświetleń: 1.449
  • 165,6 KB Wyświetleń: 1.448

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
#2
przypomina mi to makiet-ki w zetce (mojej ulubionej skali) a co do płyty to racja czasem są takie płyty ze aż sie prosi zeby cos z nimi zrobic
 
OP
OP
G

glowawojtas

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Widzę, że nie zapomniałeś :D No a tort... z czasem u mnie krucho, ale na pewno się nim zajmę :) Zamierzam poprawić jedne nienaturalnie duże pagórki, a potem zająć się zielenią wokół toru.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.293 459 29
#7
Śliczne to jest. Ale skoro już czepiamy się W6, to moim zdaniem jest on zdecydowanie za niski i stoi za blisko toru. Chyba, że ma to być wersja niska, ale jej stosowanie zakłada się zasadniczo tylko dla W8, poza tym stosuje się ją tam, gdzie nie da się wskaźnika ustawić w skrajni, głównie na wąskim międzytorzu, co tu nie ma miejsca.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.293 459 29
#9
Jeżeli takie są wymiary, to faktycznie jest w porządku. Sorry, ale na zdjęciach robi to inne wrażenie. Mam nadzieję, że Kolega wybaczy niesprawiedliwą opinię.

Pozdrawiam
 

Podobne wątki